🎄 Obstarejte si včas  Divoké kuchařky + Zelené smoothie ZDARMA 🎄

Voda – potravina No.1

Voduuuu, pijte vodu!!!!

Voda je potravina No.1! My sami jsme voda!

Voda podléhá velmi přísným kritériím kvality. Je neustále kontrolována asi na 100 škodlivých látek a pak je teprve vpuštěna do našeho kohoutku. Ale je těch 100 látek všechno co v naší vodě plave?

Co třeba zbytky hormonů z antikoncepce? Jak se asi chovají v mužském těle? Zkuste si to předtsavit?  Nebo zbytky léčiv a těžké kovy, uran, bakterie, chlor, nitrit  a asbest?? Jak se pak tyto látky v našem těle chovají? A jaký mají synergetický efekt?? Na tyto otázky ani nechci odpovídat, poněvadž bych tu seděl až do rána. Důležité je najít řešení jak přijít k vodě takové kvality, aby podporovala náš růst nezanášela organizmus odpadem a nevymývala z našeho těla důležité látky.

Z vlastní zkušenosti vím jaký je to rozdíl, když pijete několik let vodu z vodovodu a pak se konečně vzmůžete na pořádný filtr. Ten pocit nedokážu dostatečně dobře popsat, protože to bylo něco úžasného! Pamatuji si, už je tomu tak osm let co jsme si pořídili 5ti stupňový omózový filtr, že jsem pořád jen pil, jako bych byl do té doby na poušti. Ten pocit v puse byl jako pohlazení, jako by mi ta voda byla vděčná, že jsem jí umožnil zbavit se toho balastu.

Dnes žijeme na venkově, máme vlastní studnu a v okolí není žádné konveční zemědělství. Výborná výchozí pozice. Potřebujeme vůbec ten filtr? A pak jsem začal přemýšlet lokálně:  ale co ten hřbitov nedaleko? Kolik rtuti a ostatních medikamentů se tam vsakuje do spodních vod? Dr. Ludke jehož pojednání těžkých kovech se mi dostalo před lety do rukou píše že z každé mrtvoly vyteče několik litrů neuvěřitelně jedovatých tekutin přímo do půdy. Dosah na okolní vodní zdroje nikdo neřeší. Omlouvám za lehkou morbiditu. Takže filtr potřebuji i na venkově. Má to ještě jeden efekt, který se projeví na tvojí peněžence pokud musíš dělat čas od času rozbor vody. Osmóza vyfiltruje všechno, takže je rozbor zbytečný. Mám to vyzkoušené!

Od té doby co vodu filtrujeme, ji bereme na všechny cesty s sebou. Je jako člen rodiny (č.7 a zase ženská)

Díky!! Váš Štěpán

Komentáře