Detox – Klíč k přežití II

Pokračování článku Detox – klíč k přežití. K první části se dostaneš tudy >>>

DK: Možná je hlavním zdrojem hliníku vzduch přímo nad námi. Ale proniká do každého vodního útvaru. Například v Německu Angela Merkelová nařídila před asi pěti nebo šesti lety, aby všechny čističky odpadních vod zmodernizovaly své filtrační zařízení, aby mohly z vody odstranit eloxovaný hliník. V hydrologii je to velmi dobře známý problém. Je tak trochu zakázáno mluvit o tom, odkud se v ní ten hliník bere. Ale v každé zprávě o kvalitě vzduchu se dočtete, že je ho stokrát více, než by mělo. V každé zprávě o vodě… je ho stonásobně více.

Možná i říct, že v USA nemáme laboratoř, která dokáže prokázat nanonizovaný hliník. Nanonizovaný hliník je ve velmi malém množství nesmírně toxický. Je pod prahem dávaným laboratořím, kdy o něm mohou podat zprávu. Používáme oligoscan. Pravděpodobně ho znáte. Setrvale ukazuje vysoké hladiny hliníku u našich pacientů. Znovu to ukazuje jak důležitý je detox a očista těla.

JM: Můžeme použít filtr reverzní osmózy (RO) k odstranění nanonizovanéhohliníku z vody nebo je zapotřebí destilace?

DK: Upřímně, nevím. Otázkou zůstává, zda i destilací, i destilováním vody, ty nanočástice dokážou proniknout parou skrz. Reverzní osmóza všechno nevyčistí. Ani fluorid.

JM: Ano.

DK: Dokonce i fluorid je obtížné dostat ven. Mimochodem, fluorid s hliníkem působí synergicky. Fluorid přivádí hliník do epifýzy (šišinky). V USA je to naprostá katastrofa: fluoridace pitné vody, přetrvávající kondenzační stopy (bílé čáry za letadly), rozprašování hliníku po obloze a glyfosát v potravě tvoří dokonalou bouři na druhou k ochromení populace, ke snížení její vitality, ke snížení inteligenčního kvocientu (IQ) dětí. Je to všechno publikováno. Nejsou to moje myšlenky. Amerika není zemí, kterou byla, když jsem se sem přestěhoval. Byla krásná, když jsem se sem přestěhoval před 35 lety. Byla to nádherná země. Jakoby spáchala určitou formu sebevraždy.

JM: Nevím,zda sebevraždy. Spíše vraždy, protože to dělají sami lidé. Myslím, že tyto výzvy jsou lidem vnucovány. Není to něco, co si dobrovolně volí.

DK: Ano.

JM: Dobrá tedy. Přerušil jsem vás, když jste mluvil o toxinech rozpustných v tucích.

DK: Ano. Takže toxiny rozpustné v tucích tvoří jakýsi druhý zdroj k těmto dvěma (glyfosátu a hliníku). Věřím,že řešení spočívá v kombinaci saunového detoxu a zapojení dobrých vazebných látek. Vždy když je v USA řeč o detoxu, přehlíží se jedna věc. Lidé mluví o ledvinách. Lidé mluví o játrech. Ale největším detoxikačním orgánem v těle je tenké střevo. Má filtrační povrch o velikosti dvou tenisových kurtů.

U saunové terapie se přehlíží fakt, že když se v sauně začnete potit, začnou se potit 2 metry čtvereční kůže. Existují ale stovky metrů čtverečních tenkého střeva, které se také začnou potit. Začínají pocením obrovsky vylučovat cirkulující toxiny v krvi do vlákniny potravy. Vláknina potravy je taková vazebná látka, ale ne příliš efektivní.

Máme rádi, když lidé pravidelně berou dávky chlorelly a možná i dalších vazebných látek, vazačů, jako to děláte vy. Líbí se nám ecklonia cava. To je hnědá řasa. Máme rádi enterosgel, to je methylovaný oxid křemičitý a zeolit. To by byly první čtyři. Rádi těmito věcmi dopujeme tělo. Když pak provádíte saunovou terapii, dostáváte tím pocením uvnitř těla jakoby ven spoustu toxického sajrajtu, který na sebe navázaly vazebné látky. A pak ho cestou dolů znovu neabsorbujete zpátky. K tomu právě dochází, když nemáte „na palubě“ vazebnou látku. Na tom závisí každý efektivní detox a očista.

Tím, že to dělám pravidelně a sledují dobu průchodu střevem, tak cítím, že by měla být 24 hodin a menší. To znamená, že pokud něco sníte nebo něco nestravitelného spolknete, mělo by to z vás na druhém konci vyjít do 24 hodin. U některých pacientů tato doba průchodu střevem trvá třeba 36 dní, 20 dní a podobně. Takoví lidé nejsou schopni vylučovat tenkým střevem. Tací jsou opravdu ztracení. Prioritou se tedy stává rozběhnout trávení. Je to většinou otázka parazitů. To je jakési mé další hobby – diagnostikovat a léčit parazity.

JM: Existují nějaké univerzální recepty, které může člověk na parazity v těle aplikovat, když jsme jim všichni jakobyvystaveni?

DK: Z biologie víme, že mnoho parazitů, zejména červů, ale i candida, i plísně, absorbuje toxiny do svého pláště, do své buněčné stěny nebo do své kůže, a to až několikanásobek své vlastní hmotnosti. Mnoho červů je například schopno soustředit až 300 násobek olova ve srovnání s tkáněmi hostitele. Parazitární zatížení člověka představuje jakýsi bioindikátor toxicity, v níž daná osoba žije. Tak bychom to řekli správně.

Chcete-li například studovat míru znečištění oceánu mezi Havají a Aljaškou kde se pohybují velryby, namísto odebírání a otestování 1 000 vzorků vody jednoduše jednou seberete jejich hovínko. Je tu určitý poměr. Čím více parazitů v něm je, tím toxičtější je oceán, ve kterém takové zvíře plave.

Když to přineseme zpět k nám, v populaci nyní zaznamenáváme neuvěřitelný nárůst zátěže parazity, která přímo souvisí s tím, co už jsem řekl, že množství toxinů v naší pojivové tkáni dramaticky vzrostlo. V USA na to zareagovaly v zásadě tak, že tam neexistuje jediná laboratoř, která by mohla zátěž parazity diagnostikovat. Máme pár směšných testů, které mohou ukázat některé povrchní „mouchy“ těla. Ale měli jsme lidi s úplně negativním testem na parazity a přitom z nich pak stolicí vyšla tasemnice, 5 metrová tasemnice. Kde byla ta tasemnice?

V zásadě na to nemáme test. Používáme ART (autonomic response testing – testování autonomní odezvy) a na nález reagujeme různými kombinacemi antiparazitických léků. Ty se ukázaly jako velmi prospěšné. Každý chronický pacient s lymeskou boreliózou je i plný parazitů. Pokud je tedy neřešíte… Ukázalo se, že i červi sami u samotného pacienta s lymeskou boreliózou jsou infikováni lymskou spirochetou. Léčíte-li ji antibiotiky, parazitům jimi neublížíte. Lymská spirocheta se prostě stáhne do červů, počká, až antibiotika skončí a pak se vyklube ven.

Učení říká léčit od velkého k malému. U chronicky nemocného pacienta vždy předpokládejte parazity. Léčete je a pak pomalu jděte dolu. Pokud jde o léčbu, tak když pochopíte, že paraziti jsou plné toxických kovů a dalších toxinů, tak nechcete aby vybouchly v játrech nebo v mozku nebo jinde, kam zbloudili. Chcete je svést, aby tyto tkáně opustili a vstoupili do střeva, které je bezpečně vyloučí z těla.

Nejprve pracujeme s Gubarevovými protokoly – jedná se o enema protokoly vyvinuté

ruským vědcem. Když už z těla nic nevychází, přejdeme na všechna činidla (agents). Pro laiky doporučujeme ozonované rostlinné oleje od BioPure. Jedná se o Rizol Kappa a Rizol Gamma. Jsou navrženy jako báječná, silná antiparazitika s ohromujícími vlastnostmi.

Ještě krátce k lékům. Myslím si, že je důležité, že poslední dobou neuvěřitelně narostla literatura, která ukazuje, že téměř každé lékařské antiparazitikum lze použít i k léčbě rakoviny. Uvedl bych vám příklad: Albendazol – měsíční léčba stála 80 babek. Potom vyšly články, že léčí rakovinu. Nyní stojí 24 000 dolarů měsíčně. Z 80 babek na 24 000 dolarů – nabídka a poptávka. Vítejte v Americe.

Vývoj se někde ubírá dosti šokujícím směrem. My ale používáme antiparazitika, víceúčelové léky. Stává se, že vnitřní dráhy rakovinných buněk se podobají drahám parazitů. Uděláte velmi dobře, když začnete s léčbou chronického stavu brzy, dříve než se starat o lymeskou boreliózu nebo o mykoplazmu, dříve než se starat o parazity. To je právě ten krok, který v USA zjišťujeme, že každý přehlíží, protože většina lidí, kteří se nepodrobí testování ART, je závislá na laboratoři. A laboratoř může ukázat pouze to, co laboratoř hledá. To je co se týče parazitů naprosto nedostačující.

JM: Ano. Dr. Simon Yu odvádí v této oblasti určitě spoustu práce. Chtěl jsem se zeptat

z vašich zkušeností na pár věcí: Jednou je, pokud zjistíte, že léky jsou téměř vždy zapotřebí, farmaceutické léky, a najdete místo pro ozonovou terapii, buď IV nebo si ji většina pacientů může dělat doma, která je interrektální nebo intervaginální, pokud jde o ženu.

DK: Ano. Použili jsme všechny nástroje. Ale je docela jasné, že stará Hulda Regehr Clarková, v 90. letech průkopnice v oboru, nás přivedla k myšlence: „Pokud máte rakovinu, podívejte se na parazity. Trpíte-li chronickou únavou, podívejte se na parazity.“ V této oblasti byla úžasnou vůdčí postavou.

Ale její bylinná léčiva už nestačí. Lze to vše udělat s bylinkami, ale obnáší to spoustu práce. Trvá to dlouho.

Řeknu vám, v čem je hlavní problém. Hlavní problém s parazity je tento: Pokud nedoléčíte parazita, tzn. použijete-li dávku byliny nebo léku, která nestačí k jeho zabití, ale je dostatečná k jeho oslabení, uvolní ten parazit obrovské množství biotoxinů, které vám opravdu až smrtelně přitíží. Trik při léčbě parazitů spočívá v tom nastoupit na ně s vysokými a silnými dávkami hned od začátku, aby vám tito tvorové nemohli vzdorovat. To jsem se naučil od dr. Simona Yu a od ostatních; to je skvělý německý parazitolog, který mi je v tomto průvodcem.

Teď se z toho stává západní celosvětový fenomén. Narůstají nemoci související s parazity a jsou ojediněle diagnostikované. Vyjdou z vás pouze stolicí, jsou-li oslabení a nemocní. Paraziti se tak neukazují. Dokud stále žijí v břiše, ve střevě, můžete jej prohmatat a dospět k určitým známkám, které jakoby svědčí o tom, že jste došli ke správné diagnóze. Larvální stádia mnoha parazitů ale bohužel zabloudí do plic a končí i v mozku.

Cysticerkóza – tak zní název pro tato larvální stádia tasemnic v mozku. Vidíme to dnes a denně. Děti, které mají záchvaty, u nich jde většinou právě o tento problém. Je snadné je vyléčit, jakmile do toho proniknete. Ale těžko přírodními věcmi. Zjistili jsme, že používání přírodních bylin přináší dobré výsledky, použijeme-li je společně s léky.

Pokud jde o ozonovou terapii, samozřejmě ji používáme, ať jde o kohokoli. Před injekcí dáváme přednost rektálnímu ozonu. Máme mnoho pacientů, kteří si kupují celkem levný ozonový přístroj a dělají si rektální ozon denně.

Řeknu vám, proč je to tak fenomenálně efektivní věcička. Když jsem pracoval v Indii, pracoval jsem s předním parazitologem v Indii. Dělali jsme jednu studii, v níž jsme měli hodnotící stupnici toho, jak jsou lidé nemocní. Ta škála začínala na 0 až do 100. Lidé museli vyplnit 600 otázek a byla s tím spojená i nějaká práce v laborce. Každý náš pacient byl hodnocen na stupnici od 0 do 100. A pak jsme dělali něco, čemu se říká tračníkový počet (colonic count). To znamená, že jsme počítali – použili jsme stejný test, který se používá k počítání bílých krvinek v krevním nátěru. Dělali jsme to se stolicí pacientů.

Udělali jsme něco, co se mezinárodně nazývá tračníkový počet anaerobů. Byl tam lineární vztah. Čím více anaerobů ve stolici, tím ten člověk byl nemocnější. Přišli jsme tehdy s následující léčbou. Uvažovali jsme takto: „Proč tam nepřivést kyslík?“ Neměli jsme totiž k dispozici ozon. Napumpovali jsme rektem kyslík do střeva. Byl to velmi úspěšný postup, jak lidem odpomoci od chronického onemocnění.

Oproti ozonu IV jsem dával přednost tomuto. Povím vám i proč. V Německu bylo provedeno několik studií. Vstříknete-li ozon do žíly, je detekovatelný pouze asi 25 cm nahoru. Nad tuto mez se rozpadá na kyslík. Všechny účinky, které jsme připisovali intravenózní ozonové terapii, způsobuje jen zřídka kdy ozon. Způsobuje je kyslík. Existuje takový německý prostředek, které jednoduše vhání kyslík do žil a má lepší výsledky než ozonová terapie. Mám rád ozonovou terapii ve spoušťových bodech. Líbí se mi v kloubech. Je fantastická jako antiinfekční agens, zejména na anaerobní bacily. Na parazity ale žádný účinek nemá.

JM: Ani na zubní infekce.

DK: Ani na zubní infekce. Je fantastické ho vpíchnout kolem čelisti a vyčistit s ním místa extrakce zubu. Zvyšuje i průtok krve. Při lokálním vpichu se jeho jakoby největší přínosy nepojí ani tak s jeho antimikrobiálními vlastnostmi, jako se zvýšeným průtokem krve.

Jak možná víte, jedním z klíčových tajemství ozonové terapie, vpíchnete-li ozon kamkoli do těla, IV nebo ve spoušťových bodech nebo kamkoli jinam, je že vyvolává antioxidační reakci těla. Když vám geny usnuly, aby vytvořily dostatek antioxidantů, dostatek glutathionu, dostatek melatoninu, stačí vpíchnout ozón. Místo epigenetického vlivu, který přepíná některé spínače, vaše tělo probudí a tělo vám začne vytvářet více antioxidantů.

Ozon je paradoxně silným prooxidantem, ale léčivá reakce na mnoho jeho aplikací je ve skutečnosti antioxidační. Existuje o tom mnoho výzkumů. Pokud vím, tak většina z nich v němčině, ale stále více se používá. V Německu se používá od přelomu minulého století, od počátku 20. století s velkým množstvím literatury v němčině. Naštěstí se věci pomalu změnily. Je o něm i více literatury v angličtině.

JM: Tímto mechanismem kromě zlepšení antioxidantů nebo snížení oxidačního stresuzoptimalizujete i svůj mikrobiom.

DK: Rozhodně.

JM: Je to dobrý postup. Děkuji za něj. Už jsme o něm diskutovali v předchozím podcastu, kde jstezdůraznil informace o elektromagnetických polích (EMF) a doporučil ho univerzálně každému a vyjmenoval některá nynější nebezpečí, která se na nás valí, zejména s 5G. Zajímalo by mě jak, tedy jen stručný komentář k tomu, jak zkoordinovat postupy proti EMF s postupy proti parazitům a detoxem, o kterém už byla řeč.

DK: Ano. Jedna věc, která se často přehlíží -můj přítel Marco Ruggiero o ni publikoval – je, žewifi ve skutečnosti mnohem více než naše buňky poškozuje náš mikrobiom. Nikdy se to samozřejmě řádně nestudovalo, protože všude se díváme na buňky. Víme, že když spočítáme DNA, tak pouze 2 % toho, co vidíme jako naši vlastní DNA je naše, a zbylých 98 % je cizí DNA z mikrobů. Mnohé z nich jsou vážně poškozené rezonancí s…

JM: To by dávalo smysl,protože bylo jasně zdokumentováno, že wifi ovlivňuje rostliny, hmyzi zvířata. Tak proč by neovlivňovala bakterie?

DK: Já vím. Myslím si, že to je nejdůležitější otázkanaší doby. Skutečnost, že neničímejen mikrobiom v nás, ale i mikrobiom Země. Kdekoli je

cpříjem mobilního signálu, tak dnes už víme, že tam odtud zmizelo 80 % hmyzu a 75 % zpěvných ptáků.

To, co se nám říká, je zcela nepravdivé. Nejde o nikotinamidy a jiné insekticidy. Hrají svou roli, ale tou zásadní je wifi. V Kanadě, jak víme, totiž existují oblasti, kde stále rozprašují insekticidy, ale není v nich příjem mobilních telefonů. Včelám se tam daří úplně bez problémů. Prosperuje tam další hmyz i zpěvní ptáci. Je to právě wifi, které ničí život na planetě. Není o tom pochyb.

Titan a hliník v těle nám v bohužel působí jako jakési antény na wifi. Existuje jedna krásná studie o amalgámu. Když máte v ústech amalgámovou výplň a voláte s přiloženým mobilem k hlavě na straně té výplně, tak rychlost odpařování rtuti z toho zubu se několikanásobně zvyšuje.

V zásadě zastáváme názor, že tělo musí být zbavené všech kovů, aby tuto šílenou dobu přežilo. Frekvence 2,4 gigahertz byla vybrána ze zlověstných důvodů. 5G není 5G. Je to 4,8G. Je to zkrátka dvojnásobná frekvence, což bylo technicky velmi snadné.

Obecně je v medicíně velmi dobře známo, že když máte škodlivou frekvenci a používáte její vyšší oktávu, je exponenciálně škodlivější než ta původní frekvence. K něčemu takovému směřujeme. Co se týče ochrany doporučujeme vám přístup baubiologie (vědy o zdravém bydlení); odstínit domov i okna jako jakýsi kompromis; chránit místa spánku-ložnici, v podstatě moskytiéra nad postelí.

Propagujeme chytré používání hloupého telefonu – pouhé posílání sms zpráv co nejdále od těla. Jediný telefonní hovor – myslím, že sedmiminutový telefonní hovor aktivuje Epstein-Barr virus na mnoho let. O tom jsme publikovali studii. Jediný telefonní hovor aktivuje Epstein-Barr virus na roky. Všichni ten virus v sobě nosíme. Chcete být chronicky unavení, je to výborný recept.

Existuje ale i určitá vnitřní ochrana, kterou se můžete bránit. Dalšími publikovanými tipy jsou tinktura rozmarýnu a tinktura propolisu. Ty jsou klíčové.

JM: Ano. Jen jeden postřeh. Odtínění ale obvykle funguje na frekvence od mírně pod jedno giga až potřeba 8 gigahertz. Ale nejspíš nebude fungovat pro 0,5 Ghz, které se doplní, což by bylo jako 30 gigahertzů, 50 gigahertzů nebo podobně. Ale dalším problémem je to, co tu máme teď a o tom jistě víte. Začátkem letošního roku jste v New Jersey měl na svém vystoupení Davida Stetzera. Je to špinavá elektřina s těmi vysokonapěťovými přechody, které typicky ani jedno giga nemají a mají mnohem méně. Obvykle se jedná o 1 kilohertz až 100 kilohertz, tedy asi jednu desetinu gigahertzu. Pravděpodobně se kapacitně spojily mnohem účinněji do těla než vyšší frekvence.

DK: Je tu také problém se sítí tetra. Tu používá policie v pohotovostních vozidlech. Ta je naprosto zničující. Proniká vším. Nemůžete ji nijak odstínit. Ta škoda je kumulativní. Ať už jste jí za 24 hodin vystavení jakkoli dlouho, ty škody se akumulují.

Z primárního testu, který jsme dělali, už víme, že se můžeme zaměřit na lineární vztah mezi kumulativní expozicí umělé radiaci a chronickým onemocněním. Mezi nimi existuje přímý lineární vztah. Čím více jste jí vystaveni, tím více jste nemocní.

Toto je třeba změnit, jsou-li lidé intoxikováni kovy. Soustředí se v nich radiace a pak exponenciálně stoupá. Obecně se ale přehlíží, že chronická nemoc je jejím přímým výsledkem.

Už jsem se o tom zmínil. Přidáme-li do této rovnice hliník a palivo letadel, které stále obsahuje olovo… To olovo nezůstává tam nahoře. Padá dolů. Všichni se setkáváme s denní expozicí hliníku, který se nám ukládá do tkání. Ten nás dělá jakousi živou anténou pro wifi, tetra a okolní elektromagnetická pole, elektrická pole a špinavou elektřinu. Tato strategie by měla být… Vím, že pracujete na knize, která přinese lidem pomoc a pomůže jim se zorientovat. Myslím, že je to ta nejdůležitější kniha, jakou jste kdy napsal, z níž se lidé naučí, jak minimalizovat svou expozici, aniž by se vzdali života. Víte asi jak to myslím.

JM: Kvůli pohodlnosti člověka je to výzva. Ostatní lidé směňují pohodlí zazdravotní problémy, které nepředvídají, že na ně dopadnou. Myslí si, že jim nějak uniknou. Většina lidí tomu takto věří.

DK: Ano.

JM: Povětšinou jsem patřil mezi právě takové, dokud jste mi neotřásl vědomím. Teď si tohomnohem hlouběji vážím. Děkuji.


DK:
Naučili nás to autistické děti. Máme dvě skupiny autistických dětí. Ty, které seuzdravují, a ty, které se neuzdravují. Ty, které se uzdravují, jsou ty, jejichž rodiče vezmou mé rady a můj patronát vážně. Je to jasné jako facka. Je šokující, že je to tak málo obecně známé. Ta skupina dětí, jejichž rodiče mé rady ignorují, u nich obvykle bývá překážkou manžel. Říkají mi: „Raději bych nechal své dítě zemřít, než se vzdát bezdrátového připojení.“ Toto je v podstatě jádro pudla.

JM: Ano. Jen neschopnost věřit. Nevěřím tomu, že takovou volbu dělají vědomě. Pokládají to prostě za výmysly a přece se tím nebudou otravovat.

DK: Ano. Ale bude na vás jako na pedagogovi, aby tomu rodiče porozuměli, aby tu informaci zpracovali. Vím, žeto zvládnete. Nikomu jinému se to opravdu nepodařilo předat, aby tomu druzí porozuměli.

JM: Ta výzva je docela zásadní. Hlavně v důsledku toho, že telekomunikační průmyslje mnohem silnější než Big Pharma a Big Food dohromady, což mnohým lidem úplně nedochází. Ovládá tedy federální regulatorní organizace, vědce i média. Je to opravdu efektivní strategie. Byla taková kniha, která se tímto fenoménem zabývala. Zapomněl jsem její název. Ale byla to stará kniha. Vyšla před sedmi, osmi lety. Na Amazon Prime je vlastně takový film, kde hodnotí strategie tabákových firem, i ty, které používají telekomunikační firmy. „Merchandising doubt“, nebo „creating doubt“ je v názvu. Tak nějak. To je v podstatě jejich první krok. Vytvořit pochybnosti v myslích lidí.

DK: Ano.

JM: Dokázali to u tabákových firem. Trvalo asi 30let než oba americké regulatorní orgány, úřad pro kontrolu nemocí (CDC) a úřad pro ochranu potravin a léčiv (FDA) prohlásili, že kouření cigaret způsobuje rakovinu. Trvalo dalších 30 let a vytvořili pochybnosti.

DK: Ano.

JM: A ty úřady tonepřiznávají.

DK: Ano, já vím.

JM: Jsou s tímto průmyslem jedna ruka.

DK: Jsou to falešné informace, které kopíruje jeden web za druhým, až jich jsou tisíce. Vkládají do toho hodně úsilí.

JM: Ano. Chci vám poděkovatza váš čas. Vím, že se musíte vrátit ke svým pacientům.Děkuji vám, že jste se s námi podělil o opravdu užitečnou moudrost, vydestilovanou z desetiletí léčby velmi nemocných pacientů. Pokud by někdo chtěl více informací, existují dvě skupiny – jedna pro pacienty, druhá pro lékaře a další odborné pracovníky. Co byste doporučil si vybrat? Klinghardtův institut, nebo kliniku Sophia?

DK: Klinghardtův institut je jakýsi můj intelektuální web. Zdravotní institut Sophia je místem, kde léčíme lidi. Dovolte mi ještě jednu věc závěrem, Joe. Společný účinek toxicity a wifi uvolnil tyto viry, které nazýváme lidské endogenní retroviry. Ty opravdu způsobují velice vážné chronické nemoci. Chci jen, aby to tu na konec zaznělo. Když tedy omezíte všechny tyto vlivy, musíte ještě úplně nakonec umlčet retroviry. To není těžké, ale je to něco jako…

JM: Co na ně máte rád? Myslím, že Judy někde zmínila jedno antimalarikum, ne to, kteréjste už zmínil, ale jiné.

DK: Ano. Těch přístupů je několik. Rostliny byly vystaveny stejným virům avyvíjely se o 350 miliónů let déle než my. Jsou na ně rostlinné adaptogeny. Vytvořili jsme takovou bylinnou směs nazvanou RetroV prášek, který obsahuje 10 bylin, které jsou publikované a v umlčení retrovirů vykazují lepší výsledky než osm léků. Je to tedy věda.

Citrusový čaj byl publikován jako mocný nástroj na retroviry a pak brokolicové klíčky. To jsou tedy tři hlavní věci. Jednou za čas, za několik měsíců, používáme truvadu nebo jiné antiretrovirální léky. Ale jsou úžasné. Chloroquine a některá antibiotika s retrovirálními účinky. Je jich celá spousta, ale když se na ně zaměříme někde v průběhu léčby chronických nemocí, dosáhneme u mnoha lidí, jejichž stav se nikam neposouvá, velkých průlomů kupředu. I já se samozřejmě s pacienty zaseknu.

Dostávají se k nám ty nejtěžší případy. Průměrný pacient, kterého máme, už před námi navštívil 32 dalších doktorů. Někdy to zkrátka chvilku trvá, než to rozlousknem. Ukázalo mi to, jak se učím a

právě takto jsem objevil hodnotu poznatků Judy Mikovitsové. Určitě je možná tou nejdůležitější osobou.

Tím druhým – jen abych to uzavřel – je v literatuře stále uznávanější závěr, že mnoho nemocí způsobují priony, samoreplikující se bílkoviny. To je amyotrofická laterální skleróza (ALS) nebo parkinson. Jsou publikovány úžasné jednoduché procedury léčby. Do nich se teď pouštět nebudu. Ale tyto dva kroky – zaměřit se na retroviry a na priony – nám přinesly největší průlom za posledních 10, 15 let. Od chvíle, kdy jsme objevili důležitost lymeské boreliózy, pořád jsme se jí zabývali. Teď se vydáváme do zcela jiných oblastí.

JM: Ano. Retrovirologie.

DK: Ano.

JM: Molekulární biologie, která je vždy zábavná.

DK: Ano.

JM: Chci vám závěrem vyjádřit svou hlubokou vděčnost za veškerou práci, kterou děláte, kterou jste udělala ve které budete pokračovat, za to, že tolika lidem pomáháte pochopit základy, které jim mohou pomoci navrátit zdraví, tedy tu nejcennější komoditu.

DK: Děkuji, Joe. Rád jsem vás viděl. Rád jsem s vámi mluvil.

Pokud tě téma detoxikace zajímá a chceš začít čistit své prostředí a tělo, srdečně tě zvu na webinář, ve kterém ti předám vše důležité pro úspěšný začátek. Přihlásit se můžeš zde >>>

Obrázky: Canva PRO

Komentáře