NASKOČ DO ZÁZRAČNÝCH KLÍČKŮ JIŽ DNES

Cena celého kurzu

 5 940 Kč

nebo 237 Euro

Ke kurzu dostaneš okamžitý přístup, jakmile se přihlásíš a uhradíš kurzovné. 

V oblasti zdravého vaření dnes existuje tolik nejrůznějších diet jako High Carb, Low Carb, Paleo a tak dále, že je těžké, se v nich vůbec zorientovat.

Naše tělo ale nezajímá teorie, tělo potřebuje především živiny a to v co nejlepší kvalitě a BIO-dostupnosti.

Toto není kurz pouze o tom, co a jak nakličovat.

Je to cesta k přeměně tvé kuchyně v centrum zdraví.

Tato cesta, ti téměř okamžitě dodá do tvého jídelníčku vysoce kvalitní živiny, které jsou schopny zaplavit tvé tělo novou energií.

Je to superrychlá dálnice k dobrému a vitálnímu životu.

K vytvoření takového zdroje energie je ale zapotřebí informací a akce.

Máme často velké plány, chceme obrovskou změnu k lepšímu.  Většinou to ale zkončí u pouhé teorie, motivace klesá a my neuskutečníme potřebné kroky.      Co ale opravdu všichni intuitivně hledáme, je pevné zdraví  a sílu pro život.

 Pravda je ta, že vůbec není snadné zvládnout to sám/a a dokázat překlenout i těžší období bez motivace. 

Proto jsme pro vás vytvořili kurz "Zazračné klíčky", kde vám nejen předáme informace o pravidlech a podmínkách k uspěšnému klíčení, ale právě i obrovskou dávku zkušeností, nápadů a motivace, aby se vše podařilo presně tak, jak si přeješ.

CO TĚ ČEKÁ UVNITŘ ZÁZRAČNÝCH KLÍČKŮ

MODUL 1: Klíčení od A do Z

Každá činnost, pokud ji provádíme podle ověřeného postupu, je vedena k úspěchu. I v klíčení je možné udělat spoustu banálních chyb, které vedou ke špatné náladě, znehodnocení potravin, ztrátě času a v neposlední řadě i motivace. A to je škoda, poněvadž se správnými informacemi a ověřeným postupem je šance, že uděláš chybu, mizivá. V tomto modulu (7 videí) ti ukážeme krok za krokem, co je třeba udělat, aby se klíčky podařily, a aby přinesly očekávaný výsledek - radost, dobrou náladu, krásu a zdraví.    

MODUL 2: Vytváříme vhodné podmínky

Klíčky jsou živé, na to nesmíme zapomínat. Každý živý organismus potřebuje ke svému životu vhodné podmínky. Tak je tomu i při pěstování klíčků. Jaká by měla být teplota, jaká kvalita vody je podstatná, které osivo je vhodné a které naopak ne a jak se o něj dobře starat, aby vždy vyklíčilo? Kolik vzduchu a světla klíčky potřebují? A jak je to s hygienou při klíčení? Nedodržení vhodných podmínek je vedle nesprávného postupu druhou nejčastější příčinou nezdaru. Nauč se s námi, co vše je k perfektním klíčkům potřeba. Tento modul má celých 8 videí. 

MODUL 3: Perfektní výbava

Klíčky mají rády svůj vlastní domov. Existuje několik kategorií semen a každá potřebuje pro svůj život a vývoj něco extra. Je to tedy velmi podobné jako u nás lidí. Na trhu existuje velké množství nakličovacích zařízení. Každé má své výhody a své opodstatnění. Jak tyto klíčkové domečky fungují, ti ukážeme v tomto modulu, který čítá 7 videí.

MODUL 4: Vitální pestrost

Každá rostlina, aby mohla růst, musí umět klíčit. Teoreticky je tedy možné nakličovat úplně vše. Má to ale smysl? V tomto modulu najdeš našich 20 nejoblíbenějších semínek, která nás doprovázejí již řadu let. Jejich chuť je velmi příjemná, dají se dobře nakličovat a mnohá z nich jsou vhodná i pro naše potomky (s tím máme opravdu dlouholetou zkušenost). Ve 20 videích najdeš přesný popis toho, jak s kterým semínkem zacházet, aby ti doma vzešlo, na co se dá dobře použít a jak chutná. Samozřejmě jsme přidali informace o tom, jaké účinné látky jsou v něm obsaženy a při kterých zdravotních potížích nám mohou pomoci. (20 videí)

MODUL 5: Vesmír vitality

Proč vlastně klíčky jíme? Je to dozajista i kvůli chuti a dekorativnímu vzhledu. Mnohem zajímavější je ale to, co se skrývá uvnitř. Jsou to vitální látky, které v dnešní přiotrávené době tak moc potřebujeme. Navíc, pokud budeme používat BIO osivo, zredukujeme efektivně příjem herbicidů z konvenční stravy. Není to skvělé? Jsme přesvědčeni o tom, že pokud zapojíme klíčky do své denní stravy, máme reálnou šanci buďto vyřešit nějaký náš dlouhotrvající zdravotní problém nebo, a to je ještě lepší, provádět opravdovou prevenci zhoubných nemocí. Modul je zpracován v 8 videích. 

MODUL 6: Lahodná dokonalost

Možná si říkáte: ano, klíčky už jsem v nějakém salátu jedl/a a nevím, co s nimi dělat dále...

Jasně. Každý, kdo se dívá na vitální stravu konvenčně, skončí u salátu. Ale klíčky v sobě skrývají obrovský kreativní potenciál. Můžeme je mixovat s ostatními potravinami nebo s ostatními klíčky a vytvářet tak kreace, které berou dech. A přitom nikdo nestrádá. Náš organismus dostane co potřebuje v té nejvyšší kvalitě a my nemusíme sahat po stravě, která je plná utrpení. 

Připravili jsme pro tebe eBook s našimi 50 nejlepšími recepty, se kterými můžeš ihned začít. Co ty na to?

MODUL 7: Zdroje - ultimativní seznam

Než se vydáme na cestu k novým obzorům je dobré vědět, jak se na cestu vybavit a hlavně kde. Obchody jsou plné věcí, které možná ani nepotřebujeme. Připravili jsme pro tebe seznam vybavení, semen, strojů a dalších inspirací. Skrze něj se můžeš prokliknout přímo na místo. A to opravdu ušetří spoustu času. 

EBOOK s 50 RECEPTY

Aby si klíčky našly opravdu cestu do tvé kuchyně, připravili jsme speciálně pro tento kurz skvělý EBOOK se všemi recepty, které dnes a denně v naší kuchyni používáme. Všechny recepty jsou bez živočišných bílkovin a založené na plnohodnotné rostlinné stravě. Mnohé z nich jsou vyzkoušeny na dětech. 

Praktické PDF si můžeš stáhnout do PC, tabletu nebo telefonu. Formát jsme zvolili takový, aby se dal také bez potíží vytisknout, eBook má 60 stran. 

DETAILY KURZU

 • Kurz se skládá ze sedmi výukových modulů, které jsou okamžitě k dispozici. Každý modul má od šesti do dvaceti videí o délce cca 10 - 15 minut. Přístup k celému obsahu dostaneš ihned po uhrazení.
 • Každý modul obsahuje jak video, tak i audio formát. Videa obsahují doprovodný vizuální materiál k lepšímu pochopení. Audio mp3 ti umožní čerpat informace i na cestách.
 • Dostaneš od nás možnost připojit se k uzavřené skupině na Facebooku, kde získáš podporu skupiny v situacích, ve kterých nevíš, jak dál. Je to ideální prostor spojit se s lidmi na stejné vlně.
 • Kurz je vytvořen tak, abys po jeho absolvování přesně věděl/a, jak zapojit klíčky do své kuchyně a jak přitáhnout více energie do svého života a to téměř okamžitě a levně.
 • Jestli z nějakého důvodu zjistíš, že kurz není nic pro tebe, dej nám vědět. Dáváme ti 30 dní garanci na vrácení peněz v plné výši. Je to bez rizika.

PŘIPOJ SE K NÁM JIŽ DNES

Cena celého kurzu

 5 940 Kč

nebo 237 Euro

O Melanii a Štěpánovi

Již přes 3 roky pro vás tvoříme Sílu pro život, kde pomáháme jednotlivcům a rodinám ke zlepšení zdraví, posílení imunity a v detoxikaci. To vše v pevném kontaktu s přírodou. Divoké byliny zde hrají klíčovou roli a jsou u nás doma na talíři nebo v mixéru téměř každý den.

Vedle Youtube kanálu a Facebooku pro vás tvoříme online výukové programy a konference (Detox kongres). Píšeme pro vás "Divoké kuchařky".

Naší vizí je nadchnout pro divokou stravu co možná nejvíce z nás. Jsme přesvědčeni o tom, že je to vstupenka nejen ke zdraví, vitalitě a silné imunitě, ale také k vnitřní svobodě!

S láskou a úctou vaši

Štěpán a Melanie

Jak online kurz Zázračné klíčky funguje?

 • Okamžitě po přihlášení a uhrazení ceny
  ti pošleme přístupové údaje do členské sekce, ve které najdeš všechny moduly s videi a ostatními materiály
 • Na všechna videa se můžeš podívat a čerpat z nich informace a inspirace kdykoliv a kdekoli budeš chtít
  K celému obsahu kurzu máš doživotní a neomezený přístup. Všechna videa mohou být přehrávána na všech obvyklých zařízeních (PC, laptop, iPad, tablet a chytrý telefon - pokud je nainstalován potřebný software)
 • Samozřejmě si vše můžeš poslechnout na cestách také jako mp3
  Všechny lekce jsou k dispozici i v audio formátu mp3

Bonusy kurzu

BONUS 1. Všechny materiály ke stažení

Do svého PC si můžeš stáhnout a následně vytisknout všechny materiály. Budeš tak mít po ruce výbavu pro lepší orientaci v divokých bylinách.

BONUS 2. Uzavřená facebooková skupina

Dostaneš přístup do uzavřené skupiny "Zázračné klíčky", ve které se můžeš propojit s ostatními účastníky kurzu a vyměňovat si své zkušenosti. Je to vynikající možnost motivace.

Nákup bez rizika

Je pro nás velmi důležité, aby ses u nás cítil/a dobře. Proto dáváme na tvůj nákup u nás bezpodmínečnou 30 denní garanci vrácení peněz, a to bez zbytečného protahování.  Š&M

ČASTÉ DOTAZY

 • 1
  Mohu uhradit kurz na splátky?
  Ano, kurz jsme koncipovali tak, aby si jej mohl každý dopřát a vnést do svého života nový energický impuls. Kurz můžeš uhradit ve třech splátkách po 590 Kč. Cena se tak navýší o 340 Kč.
 • 2
  Co když zjistím, že kurz není nic pro mne?
  I to se může stát. Máš možnost z programu vystoupit ve 30 denní lhůtě. Nebudeme tě pronásledovat otázkami a přesvědčováním. Veškeré riziko bereme na svá bedra.
 • 3
  Když nebudu něco vědět, budu se mít kde zeptat?
  Ano, přesně proto jsme vytvořili uzavřenou FB skupinu, ve které se můžeme navzájem radit, motivovat a inspirovat. Díky aktivní skupině lidí na stejné vlně máš možnost získat informace, které ti zrovna chybí a nebo být pomocí ostatním v jejich hledání.
 • 4
  Jak dlouho budu mít přístup k celému programu?
  Celý obsah kurzu a přístup do podpůrné facebookové skupiny máš již napořád. Alespoň tak dlouho, jak dlouho bude existovat internet 🙂
 • 5
  Mám oslabené trávení a nevím, zda budu divokou stravu dobře snášet.
  Proč naše trávení dobře nefunguje, může mít původ v nevhodné, na živiny chudé stravě a celkové toxické zátěži těla. Pokud dáš svému tělu čas, tvé tělo bude mít šanci navyknout si na nové a postupně se zregenerovat.
 • 6
  Potřebuji k účasti ve škole Facebook?
  Ne, to není nutné. I když jsme toho názoru, že skrze propojení právě na Facebooku, můžeš načerpat další informace a najít i přátele v opravdovém světě.

Co říkají účastníci kurzu? 

S kurzem jsem moc spokojená, je zpracován opravdu dopodrobna a precizně tak, jak jsme u vás zvyklí :-). Nemám, co bych mu vytkla. Ocenila jsem informaci o tom, jak klíčky desinfikovat a zbavit se tak případných zárodků plísní. Předpokládám, že jich je na obilovinách a luštěninách i tak dost.
Petra
Váš kurz se moc líbí. Klíčila jsem už předtím, ale díky tomuto kurzu klíčím ještě více a klíčky už dávám snad všude. Upřímně, využívám nejvíce kategorie, kde je popis jednotlivých semen ke klíčení a jak je klíčit a poté sekci recepty. Váš ebook už mám vytištěný a chystám se na nějaké recepty.
Petra
Ahoj Melanie a Štěpáne, chtěla bych vám moc poděkovat nejen za tento kurz, ale za všechno, co děláte. Moc ráda se dívám na Vaše webináře, sleduji vás na FB apod. Kromě toho, že předáváte cenné informace, tak z vás srší úžasná energie a radost ze života. Jste pro mě skvělou inspirací. Co se týče klíčků, na videa koukám od 1. modulu postupně, nyní jsem se dostala už na konec přehledu jednotlivých semínek. Na vatě klíčím už několikátou várku řeřichy. V truhlíku na okně mám bazalku. Objednala jsem si klíčící sklenici, ve které to jde úplně skvěle. Zatím jsem tam zkoušela mungo, teď mi tam klíčí jetel. Pak se chystám na pohanku a slunečnici. Pohanku používám už nějakou dobu přes noc namočenou a ráno z ní připravuji snídani. S kurzem klíčení jsem moc spokojená. Je tam popsáno a řečeno vše podrobně, postup krok za krokem, upozornění, na co si dát pozor, ... A taky oceňuji přehled jednotlivých druhů semen a podrobné informace přímo k nim. A v neposlední řadě je pro mě velmi cenná kuchařka.
Jitka
Děkuji za ten den, kdy jsem poprvé zavítala na Vaše stránky. Všechno je velmi dobře podané. Všemu se dá okamžitě porozumět a Vaše videa zalézají pod kůži Usmívající se. Moc se mi líbí, že se dá stahovat materiál a tisknout. (jsem starší škola a je mi bližší papír s písmenky). Ještě nemám vše prostudované, nové videa mě teprve čekají. (dala jsem se současně s klíčky i na malování obrazů) - takže studuji malbu, maluji, kllíčím,kvasím zeleninu, jím a spím, chodím do přírody, sice s berličkama, ale statečně kupředu. Na podzim jsem nasbírala zásobu žaludů, vyrobila si žaludovou mouku. Úžasné - bez vás by mě to vůbec nenapadlo. Dozvěděla jsem se o semínkách kopřivy - taky pro mne novinka, že je on a ona. Přes léto suším bylinky na zimu, míchám směsky pro rodinu. V zimě pak klíčím. Objevuji nové a nové chutě. No a receptíky z vaší Lesní kuchařky a klíčkového kurzu udivuji okolí. Žasnu nad sebou, že vlastně toho moc málo vím. Pomaličku mi odkrýváte nové světy a věřte že i na divoké bylinky jsem se začala dívat úplně jinýma očima. Pokrmy z vašich receptíků jsou chutné, lahodné, příjemné do žaludku i pastva pro oči. Děkuji za vaši práci, děkuji i za to, že prostřednictvím internetu se dostáváte až k nám na jídelní stůl! Každičký den vítám s radostí, úsměvem, láskou. Kus mé radosti posílám i celé vaší rodince. Jste jedním slovem úžasní. Krásný den s poděkováním za dary o které se dělíte.
Naďa
Dobrý den Melanie a Štěpáne, váhala jsem se zakoupením Klíčkového kurzu, jsem začátečník. Nyní vám chci napsat velikou pochvalu, protože kurz je vzorně připravený, srozumitelný, navíc recepty a i odkazy, kde co koupit! Ode mě chvála, chvála, chvála! Krásné dny přeje
Dana
Dobrý den, Včera jsem proběhla kurz a jsem nadšená z profesionality a příjemné atmosféry, která z něj dýchá k nám domů. Moc děkuji a smekám. Muselo to dát spoustu práce. Nádherná videa, překrásné fotky a spousta spousta užitečných informací. Doma se synem klíčíme první ředkvičku a už žije. Je to skvělé a já jsem Vám nesmírně vděčná. Dodali jste mi neuvěřitelně silný pocit klidu, že se dokážeme postarat o vitamíny i přes zimu, i když nemáme zatím žádnou zahrádku. Moc děkuji za celou svoji rodinu a přeji Vám všechno dobré
Jana
Ahojky rodinko 🙂 díky vám se náš život změnil úplně naruby.. v dobrém slova smyslu.. máme vaše kuchařky, které jsou dokonalé.. smoothie min. ob den (máme nejradši čerstvé byliny a ve městě nic moc.. ale to si nestěžuji 😊).. jinak co se změnilo v kuchyni? všechno.. spousty skleniček s potravinami, které kouzlí neuvěřitelné věci na talíři.. klíčky neustále k "zobání" po ruce, pickles mizí o sto šest.. prostě paráda.. milujeme zlaté mléko a hitovka v zásobě je uni bílý dip 😎👍 ale spousty dalších vychytávek, které vytvářejí, jak říká partner "porno na jazyku" ( doufám, že jsem vás neurazila).. jinak cílíme myšlenky stejným směrem-příroda, byliny, zahrada.. včera jsme shlédli video o domácí výchově, které nám potvrdilo, že to jde.. máme stejný záměr s dětmi.. prostě paráda.. děkujeme za inspiraci a vše co pro nás děláte.. a že člověk může, a je sám sobě strůjcem svého žití.. 💛
Reichertovi
Milí priatelia, ďakujem za opýtanie. S klíčením sa mi darí výborne. Moduly mám už pozreté a tiež som si kúpila semienka, ktoré som ešte nemala napr. ďatelinu, brokolicu, pískavicu a horčicu. Už mám aj vyrobenú klíčkovú horčicu, recept je výborný, len som nezohnala Masala kari, tak som dala kari normálne🙂 ostatné suroviny som mala. Tiež som ju aj fermentovala pretože som vo vašom kurze aj fermentačnom a tak mám aj vodný kefír. No a okrem horčice som už robila aj mnoho ďalších vašich receptov napr. bezlepkový klíčkový chlieb, ten je super, tiež sézamové mlieko, 5 hviezdičkové mlieko, krep z pohánky som robila včera na večeru a tiež super recept, prekvapilo ma ako dobre sa robili. No a keďže som aj v Bylinkovej škole tak využívam do jedla aj divoké bylinky. Zelené smoothie mám ráno takmer celý rok a tak 🙂. Inak všetky kurzy máte krásne spracované sú prehľadne aj zaujímavé veľmi ma všetky bavia. Prajem Vám všetko dobre a zostávam s priateľským pozdravom
Evka
Ahoj Štěpáne a Melanie! Kurz klíčení je super! Moc se mi líbí. Zkoušela jsem i nějaké recepty a měly úspěch. Např. cizrnový humus byl moc dobrý. Klíčím s polu s dětmi. Rády propachujou a líbí se jim jak klíčky rostou. A když si je vypěstují, tak je pak i jí. Nedávno jsem ji pořídila nakličovací sklenice, zezačátku jsem to zkoušela s gázou, protože jsem nevěděla jak mi to půjde. Už mám i sítko a řeřicha z něho jen zmizela. Některé semínka mi sice nenaklíčila a myslím si že to bude kvalitou semínek, byly to normální semínka z obchodu. Jen jsem to zkoušela. Videa k jednotlivým semínkům sleduju postupně, které se zrovna chystám klíčit. Můžu se jen zeptat v čem kromě řeřichy bych našla ještě jód? Mám totiž hypofunkci štítné žlázy a chtěla bych úplně přestat brát eutyrox, ale zatim ho mám jen snížený na nejnižší dávku. Moc děkuju za celý kurz i za všechno co děláte. Začala jsem se zelenou stravou minulý rok po jarní výzvě a postupně toho přidávám. Teď už začíná být i zeleno venku tak chodíme i ven na ptačinec, orsei, pampelišku a ted ve velkém medvědí česnek ( tento týden se chystám dělat pesto z medvědího česneku, minulý rok jsem ho dělala podle vašeho receptu a moc nám s manželem chutná). Ještě jednou za všechno děkuji.
Ania

A jak se nyní rozhodneš?