NASKOČ DO ZÁZRAČNÝCH KLÍČKŮ JIŽ DNES

Cena celého kurzu

 5 940 Kč

nebo 237 Euro

Ke kurzu dostaneš okamžitý přístup, jakmile se přihlásíš a uhradíš kurzovné. 

Zdravé vaření, nejrůznější diety jako High Carb, Low Carb, Paleo a tak dále.

Naše tělo potřebuje především živiny v co nejlepší kvalitě a BIO-dostupnosti.

Toto není kurz pouze o tom, co a jak nakličovat, je to cesta k přeměně tvé kuchyně v centrum zdraví.

Je to cesta, jak téměř okamžitě dodat do svého jídelníčku vysoce kvalitní živiny, které jsou schopny zaplavit tvé tělo novou energií. Je to superrychlá dálnice k dobrému a vitálnímu životu.

K vytvoření takového zdroje energie je zapotřebí informací a akce.

Všichni chceme fungující řešení pro naši ideální stravu, ale pravda je ta, že ne každý to zvládne sám a dokáže překlenout i těžší období bez motivace. 

Co ale opravdu hledáme, je pevné zdraví a sílu pro život.

CO TĚ ČEKÁ UVNITŘ ZÁZRAČNÝCH KLÍČKŮ

MODUL 1: Klíčení od A do Z

Každá činnost, pokud ji provádíme podle ověřeného postupu, je vedena k úspěchu. I v klíčení je možné udělat spoustu banálních chyb, které vedou ke špatné náladě, znehodnocení potravin, ztrátě času a v neposlední řadě i motivace. A to je škoda, poněvadž se správnými informacemi a ověřeným postupem je šance, že uděláš chybu, mizivá. V tomto modulu (7 videí) ti ukážeme krok za krokem, co je třeba udělat, aby se klíčky podařily, a aby přinesly očekávaný výsledek - radost, dobrou náladu, krásu a zdraví.    

MODUL 2: Vytváříme vhodné podmínky

Klíčky jsou živé, na to nesmíme zapomínat. Každý živý organismus potřebuje ke svému životu vhodné podmínky. Tak je tomu i při pěstování klíčků. Jaká by měla být teplota, jaká kvalita vody je podstatná, které osivo je vhodné a které naopak ne a jak se o něj dobře starat, aby vždy vyklíčilo? Kolik vzduchu a světla klíčky potřebují? A jak je to s hygienou při klíčení? Nedodržení vhodných podmínek je vedle nesprávného postupu druhou nejčastější příčinou nezdaru. Nauč se s námi, co vše je k perfektním klíčkům potřeba. Tento modul má celých 8 videí. 

MODUL 3: Perfektní výbava

Klíčky mají rády svůj vlastní domov. Existuje několik kategorií semen a každá potřebuje pro svůj život a vývoj něco extra. Je to tedy velmi podobné jako u nás lidí. Na trhu existuje velké množství nakličovacích zařízení. Každé má své výhody a své opodstatnění. Jak tyto klíčkové domečky fungují, ti ukážeme v tomto modulu, který čítá 7 videí.

MODUL 4: Vitální pestrost

Každá rostlina, aby mohla růst, musí umět klíčit. Teoreticky je tedy možné nakličovat úplně vše. Má to ale smysl? V tomto modulu najdeš našich 20 nejoblíbenějších semínek, která nás doprovázejí již řadu let. Jejich chuť je velmi příjemná, dají se dobře nakličovat a mnohá z nich jsou vhodná i pro naše potomky (s tím máme opravdu dlouholetou zkušenost). Ve 20 videích najdeš přesný popis toho, jak s kterým semínkem zacházet, aby ti doma vzešlo, na co se dá dobře použít a jak chutná. Samozřejmě jsme přidali informace o tom, jaké účinné látky jsou v něm obsaženy a při kterých zdravotních potížích nám mohou pomoci. (20 videí)

MODUL 5: Vesmír vitality

Proč vlastně klíčky jíme? Je to dozajista i kvůli chuti a dekorativnímu vzhledu. Mnohem zajímavější je ale to, co se skrývá uvnitř. Jsou to vitální látky, které v dnešní přiotrávené době tak moc potřebujeme. Navíc, pokud budeme používat BIO osivo, zredukujeme efektivně příjem herbicidů z konvenční stravy. Není to skvělé? Jsme přesvědčeni o tom, že pokud zapojíme klíčky do své denní stravy, máme reálnou šanci buďto vyřešit nějaký náš dlouhotrvající zdravotní problém nebo, a to je ještě lepší, provádět opravdovou prevenci zhoubných nemocí. Modul je zpracován v 8 videích. 

MODUL 6: Lahodná dokonalost

Možná si říkáte: ano, klíčky už jsem v nějakém salátu jedl/a a nevím, co s nimi dělat dále...

Jasně. Každý, kdo se dívá na vitální stravu konvenčně, skončí u salátu. Ale klíčky v sobě skrývají obrovský kreativní potenciál. Můžeme je mixovat s ostatními potravinami nebo s ostatními klíčky a vytvářet tak kreace, které berou dech. A přitom nikdo nestrádá. Náš organismus dostane co potřebuje v té nejvyšší kvalitě a my nemusíme sahat po stravě, která je plná utrpení. 

Připravili jsme pro tebe eBook s našimi 50 nejlepšími recepty, se kterými můžeš ihned začít. Co ty na to?

MODUL 7: Zdroje - ultimativní seznam

Než se vydáme na cestu k novým obzorům je dobré vědět, jak se na cestu vybavit a hlavně kde. Obchody jsou plné věcí, které možná ani nepotřebujeme. Připravili jsme pro tebe seznam vybavení, semen, strojů a dalších inspirací. Skrze něj se můžeš prokliknout přímo na místo. A to opravdu ušetří spoustu času. 

EBOOK s 50 RECEPTY

Aby si klíčky našly opravdu cestu do tvé kuchyně, připravili jsme speciálně pro tento kurz skvělý EBOOK se všemi recepty, které dnes a denně v naší kuchyni používáme. Všechny recepty jsou bez živočišných bílkovin a založené na plnohodnotné rostlinné stravě. Mnohé z nich jsou vyzkoušeny na dětech. 

Praktické PDF si můžeš stáhnout do PC, tabletu nebo telefonu. Formát jsme zvolili takový, aby se dal také bez potíží vytisknout, eBook má 60 stran. 

DETAILY KURZU

 • Kurz se skládá ze sedmi výukových modulů, které jsou okamžitě k dispozici. Každý modul má od šesti do dvaceti videí o délce cca 10 - 15 minut. Přístup k celému obsahu dostaneš ihned po uhrazení.
 • Každý modul obsahuje jak video, tak i audio formát. Videa obsahují doprovodný vizuální materiál k lepšímu pochopení. Audio mp3 ti umožní čerpat informace i na cestách.
 • Dostaneš od nás možnost připojit se k uzavřené skupině na Facebooku, kde získáš podporu skupiny v situacích, ve kterých nevíš, jak dál. Je to ideální prostor spojit se s lidmi na stejné vlně.
 • Kurz je vytvořen tak, abys po jeho absolvování přesně věděl/a, jak zapojit klíčky do své kuchyně a jak přitáhnout více energie do svého života a to téměř okamžitě a levně.
 • Jestli z nějakého důvodu zjistíš, že kurz není nic pro tebe, dej nám vědět. Dáváme ti 30 dní garanci na vrácení peněz v plné výši. Je to bez rizika.

PŘIPOJ SE K NÁM JIŽ DNES

Cena celého kurzu

 5 940 Kč

nebo 237 Euro

O Melanii a Štěpánovi

Již přes 3 roky pro vás tvoříme Sílu pro život, kde pomáháme jednotlivcům a rodinám ke zlepšení zdraví, posílení imunity a v detoxikaci. To vše v pevném kontaktu s přírodou. Divoké byliny zde hrají klíčovou roli a jsou u nás doma na talíři nebo v mixéru téměř každý den.

Vedle Youtube kanálu a Facebooku pro vás tvoříme online výukové programy a konference (Detox kongres). Píšeme pro vás "Divoké kuchařky".

Naší vizí je nadchnout pro divokou stravu co možná nejvíce z nás. Jsme přesvědčeni o tom, že je to vstupenka nejen ke zdraví, vitalitě a silné imunitě, ale také k vnitřní svobodě!

S láskou a úctou vaši

Štěpán a Melanie

Jak online kurz Zázračné klíčky funguje?

 • Okamžitě po přihlášení a uhrazení ceny
  ti pošleme přístupové údaje do členské sekce, ve které najdeš všechny moduly s videi a ostatními materiály
 • Na všechna videa se můžeš podívat a čerpat z nich informace a inspirace kdykoliv a kdekoli budeš chtít
  K celému obsahu kurzu máš doživotní a neomezený přístup. Všechna videa mohou být přehrávána na všech obvyklých zařízeních (PC, laptop, iPad, tablet a chytrý telefon - pokud je nainstalován potřebný software)
 • Samozřejmě si vše můžeš poslechnout na cestách také jako mp3
  Všechny lekce jsou k dispozici i v audio formátu mp3

Bonusy kurzu

BONUS 1. Všechny materiály ke stažení

Do svého PC si můžeš stáhnout a následně vytisknout všechny materiály. Budeš tak mít po ruce výbavu pro lepší orientaci v divokých bylinách.

BONUS 2. Uzavřená facebooková skupina

Dostaneš přístup do uzavřené skupiny "Zázračné klíčky", ve které se můžeš propojit s ostatními účastníky kurzu a vyměňovat si své zkušenosti. Je to vynikající možnost motivace.

Nákup bez rizika

Je pro nás velmi důležité, aby ses u nás cítil/a dobře. Proto dáváme na tvůj nákup u nás bezpodmínečnou 30 denní garanci vrácení peněz, a to bez zbytečného protahování.  Š&M

ČASTÉ DOTAZY

 • 1
  Mohu uhradit kurz na splátky?
  Ano, kurz jsme koncipovali tak, aby si jej mohl každý dopřát a vnést do svého života nový energický impuls. Kurz můžeš uhradit ve třech splátkách po 590 Kč. Cena se tak navýší o 340 Kč.
 • 2
  Co když zjistím, že kurz není nic pro mne?
  I to se může stát. Máš možnost z programu vystoupit ve 30 denní lhůtě. Nebudeme tě pronásledovat otázkami a přesvědčováním. Veškeré riziko bereme na svá bedra.
 • 3
  Když nebudu něco vědět, budu se mít kde zeptat?
  Ano, přesně proto jsme vytvořili uzavřenou FB skupinu, ve které se můžeme navzájem radit, motivovat a inspirovat. Díky aktivní skupině lidí na stejné vlně máš možnost získat informace, které ti zrovna chybí a nebo být pomocí ostatním v jejich hledání.
 • 4
  Jak dlouho budu mít přístup k celému programu?
  Celý obsah kurzu a přístup do podpůrné facebookové skupiny máš již napořád. Alespoň tak dlouho, jak dlouho bude existovat internet :-)
 • 5
  Mám oslabené trávení a nevím, zda budu divokou stravu dobře snášet.
  Proč naše trávení dobře nefunguje, může mít původ v nevhodné, na živiny chudé stravě a celkové toxické zátěži těla. Pokud dáš svému tělu čas, tvé tělo bude mít šanci navyknout si na nové a postupně se zregenerovat.
 • 6
  Potřebuji k účasti ve škole Facebook?
  Ne, to není nutné. I když jsme toho názoru, že skrze propojení právě na Facebooku, můžeš načerpat další informace a najít i přátele v opravdovém světě.

Co říkají účastníci kurzu? 

S kurzem jsem moc spokojená, je zpracován opravdu dopodrobna a precizně tak, jak jsme u vás zvyklí :-). Nemám, co bych mu vytkla. Ocenila jsem informaci o tom, jak klíčky desinfikovat a zbavit se tak případných zárodků plísní. Předpokládám, že jich je na obilovinách a luštěninách i tak dost.
Petra
Váš kurz se moc líbí. Klíčila jsem už předtím, ale díky tomuto kurzu klíčím ještě více a klíčky už dávám snad všude. Upřímně, využívám nejvíce kategorie, kde je popis jednotlivých semen ke klíčení a jak je klíčit a poté sekci recepty. Váš ebook už mám vytištěný a chystám se na nějaké recepty.
Petra

A jak se nyní rozhodneš?