POSELSTVÍ DIVOKÝCH BYLIN

Vítáme tě ve světě, kde ti divoké bylinky pomohou překonat životní překážky a žít vědomý život v souladu s přírodou

Pro náhled klikni prosím na obrázek

Vstup s námi a kartami vědomě do prostoru Matky přírody a navaž rozhovor se svým důvěrným přítelem.

Tvá duše začne mluvit s krajinou, potoky, se stromy, větrem a bylinami. 

Z tohoto dialogu budeš čerpat hluboké poznání sebe sama.

Načerpáš důvěru a pocit bezpečí.

Napoj se na věčný pulzující Zdroj života.

 • 36 originálních výkladových karet s Divokými bylinami
  Každá karta nese svou jedinečnou zprávu pro tebe. Všechny karty vytvořila naše dcera Hannah
 • Kniha s poselstvími
  Ke každé kartě najdeš obsáhlou kapitolu s poselstvím, které má pro tebe karta připravena. Knížka má 164 stránek v měkké vazbě
 • Online kurz s knihou a kartami ZDARMA
  Vytvořili jsme prostředí, ve kterém najdeš další inspiraci k práci s kartami
 • Důležité otázky
  každá bylina představuje výzvu, kterou můžeme následovat a poznat tak lépe své nitro
 • Použití ve tvé kuchyni
  když už se bylinka na kartě ocitne ve tvých rukou a předá ti svou moudrost, můžeš její energii zapojit i ve své kuchyni. V knize najdeš konkrétní tipy k použití byliny v kuchyni
 • Provázené meditace
  Ke 4 jedinečným kartám jsme připojili audio soubory s doprovázenou meditací, která tě uvolní a pomůže ti napojit se celou tvou bytostí na poselství karty

Těchto 36 karet inspirovaných rostlinami ti pomůže začlenit poselství Matky Přírody do praktického života. Ať již hledáš nové podněty, potřebuješ učinit důležité rozhodnutí nebo chceš najít potvrzení pro svou vnitřní pravdu, kouzlo a moudrost rostlin je ti plně k dispozici.

Stačí se jim otevřít.

Poselství divokých bylin

Online kurz s výkladovými kartami a knihou

Narozeninová akce je aktivní ještě

Jak se vám Poselství líbí?

Milá Melanie a milý Štěpáne, zdravím vás. Chtěla bych vám moc poděkovat za nádherné karty s poselstvím bylin. Jsem tak ráda, že jsem si je objednala! Děkuji, že jste a co vše děláte,
Irena
Ďakujem ♥️ Už ich mám, sú krásne! Rovnako ma zahriali aj meditácie, hoci som si ešte všetky nevypočula 🙂
Mária
Chcem sa Vam podakovat, za knihu a karty Poselstvi Divokych Bylin. Precitala som si ju spolu s dcerou a boli sme ocarene, co vsetko nam divoke byliny daju okrem "konzumovania".
Jelena
Moc děkuji za všechno, co děláte. Každý den si vytáhnu jednu kartu a beru to jako nádherné zastavení a malý-velký obřad, chvíle sama pro sebe. Moc se na ten moment vždycky těším, protože pokaždé se mi "podařilo" vytáhnout přesně to poselství, které nádherně sedlo. Moc moc moc děkuji. 🙏🏼
Marie
Dekuji, dekuji s laskou za karty a knizecku. Je to skvost a tim, ze jste je vytvareli spolecne, stoupa na vzacnosti. A ja s povdekem si toho ohromne vazim❣️ Kazde rano se na ne tesim 🙏
Šárka
Ahoj. Karty se mi moc libi. S dcerami jsme nadsene. Moc jsem si prala nejake karty s poselstvim a nemohla jsem si vybrat, proste to nebylo ono... a kdyz uz jsem to vybirani vzdala, tak jsem objevila ty vase s bylinkama. Proste nadhera. Jemne a nezne. Prirodni. Proste super. A jeste mi prisel ten krasny bylinkovy pytlicek, moc krasny!
Seraphina
Už jsem chtěla napsat mnohem dříve, ovšem během sváteční pohody s rodinnou na to jaksi nedošlo.. Každopádně! Karty, jsou naprosto krásné.. Vic než to jak vypadají mě před asi táhla energie, která z celeho projektu sálá, nejvíc pak to že se zapojila vaše dcera Hanka, v tomto ohledu, přístupu k dětem jste mi velkou inspiraci 😊 jsem nadšená a mnohokrát děkuji, za to co a hlavně jak tvoříte. Jinak karty se mnou fungují asi jako všechny ostatní, zrcadlí to co ziju, ovšem vizuálně se zcela vymykaji 🙂 Mějte krásné dny, přeji mnoho úspěchů.
Bára
Ahoj Štěpáne, ahoj Melaní, karty jsou nádherný, líbí se mi moc, i knížečka k tomu. I to výtvarné zpracování a barevnost je úžasná. Na meditace se teprve chystám a už se na ně těším. Líbí se mi ten duchovní rozměr, který všemu dáváte. Děkuji za inspiraci a za to, co předáváte dál. Mějte se celá rodina krásně.
Zdraví Katka
Děkuji vám za nádhernou inspiraci, za velice pěkné karty s fantastickým poselstvím a za vaší přínosnou práci, za všechna videa s cennými informacemi.. Děkuji. Ať se vám skvěle daří.
Iva

Objednávka Poselství divokých bylin

Nejrychlejší dodání ti zajistí

Bezpečná a pohodlná platba kartou

Zdravím v této povznášející době, kdy vše nové začíná. Alespoň já v to věřím. Karty jsou krásně napojené, odpovídají, učí a hladí duši. Vaše společné dílo se podařilo. Děkuji za to, že jste a přeji mnoho štěstí a zdraví v roce 2022.
Vaše Iveta
Dobrý večer, karty jsou skutečně nádherné. Zatím se s nimi seznamuji. Vytáhnu si 1 kartu na týden a zkouším poselství "zapracovat" do svého života. Užívám i doporučenou bylinku. Přeji krásné dny.
Libuše
Milí Štepán a Melanie. Predvčerom večer ku mne dorazil český Ježiško s úžasnymi kartami o bylinkách,ďakujem! Obdivujem ilustrácie od vašej dcéry Hannah- pozdravujte ju prosím.
Zuzana
Mily Štěpán a Melanie , Karty su nadherne ilustrovane, hned sme sa na ne naladili a prichadza vzdy to co potrebujem, ci uz otazka na zamyslenie, doporucenie, usmernenie alebo odpoved. Sila prirody je uzasna. Z celeho srdca vam dakujem.
Tunde