Život po nás chce, abych jej žili. Naplno. Na 100 nebo na 10000%. Stejně jako je příroda na svém vrcholu v době LETNÍHO SLUNOVRATU. Tato meditace ti pomůže zasadit první semínko tam, kde tvá duše nejvíce potřebuje rozkvést, aby mohla zářit a dávat. Je to její přirozeností a ty jsi zde jako zahradník. Tvůrce zahrady tvé DUŠE. Nepropásni tuto příležitost. 

Váš Štěpán

 1. Poděkování napsal:

  Milá Sílo pro Život! Děkuji za nádhernou inspiraci. Byla jsem s Tvým hladem a tóny piána chvíli v nebi. Škoda, že to netrvalo déle. Zasela jsem semínko a teď budu čekat. Objímám Tě!

 2. Jitka napsal:

  Milý Štěpáne, právě jsem se vrátila ze zasévání semínka na velmi nehostinném místě v mém těle/životě. Bylo to vzrušující, dojemné, láskyplné, Božské…. moc Ti děkuji Jitka

 3. je to krásné napsal:

  je to krásné

 4. Marcela napsal:

  Moc děkuji za cituplnou meditaci i za překrásný článek k letnímu slunovratu.

 5. Děkuji napsal:

  Děkuji, krásná meditace, nádherně se Vás poslouchá.

 6. nádherná meditace napsal:

  Moc děkuji za úžasnou chvilku, kterou jsem mohla pobýt sama se sebou za doprovodu krásné hudby a milého hlasu Štěpána. Moc Vám oběma fandím a díky, že tu pro nás jste. Marie

 7. Markéta napsal:

  Krasne, dekuji :).

 8. Andrea napsal:

  Aj moj manzel Mark – nahodny obycajny neobycajny okoloiduci – sa zastavil a pridal. Tvoja vludna meditacia dostala aj jeho. Vdaka Stepan za silu, silu pre zivot

 9. Adel napsal:

  Děkuji. Bylo to krásné. 🙂

 10. Eva napsal:

  Úžasné,hladivé,uklidňující. Štěpáne, pokračuj,už se těším na další meditaci, moc mi to pomáhá.

 11. Meditace Slunovrat napsal:

  Děkuji za úžasný prožitek z meditace, bylo to krásné.

 12. Jindra napsal:

  NÁDHERNÉ Děkuji 🙂

 13. Vděčnost napsal:

  Krásná meditace. Tečou mi slzy. Něco se uvolňuje, aby energie mohla proudit. Jsem vděčná, že jsem vás, Štěpáne a Melanie, potkala. Sice jen virtuálně, ale i tak energie proudí od srdce k srdci. Děkuji.

 14. Poděkování za inspiraci napsal:

  Poděkování za inspiraci
  Milý Štěpáne a Melanie – trénuji určitou dobu „reflektování dne“, co dobrého, příjemného přinesl i co pro mne bylo nepříjemné, těžké. Oslovilo mne slovo „vděčnost“, protože to pociťuji takto již delší dobu. Zapisovat si to denně – dobrý nápad k vyzkoušení – od slunovratu do slunovratu.
  Děkuji a přeji vše dobré.

 15. Poděkování napsal:

  Moc děkuji za skvělý zážitek. Tak jsem se ponořila, že jsem ztratila pojem o čase. Teď se cítím skvěle, tak nějak čistě.
  Určitě se zase ráda vrátím a znovu vše prožiji.

 16. Tom napsal:

  Ahoj Štěpáne. Děkuji Ti za fantastickou meditaci, ten nádherný pocit se ani nedá slovy popsat. Je to naprosto užasné, v pozadí hraje kouzelná uklidňující hudba a Tvůj příjemný hlas vypráví překrásnou pohádku. Je to jako ve snu, ze kterého se nechceš nikdy probudit.
  Přeji Tobě a celé Tvé rodině pevné zdraví a ať se Vám vše daří.

 17. Jana napsal:

  Je to nádherné pohlazení na duši… v době,kdy mají lidé hodně starostí nejen o sebe,ale i o své blízké. Několik dní mi bylo moc zle,měla jsem typické příznaky koronaviru. Bohudík testy nic neprokázaly. Tvoje meditace mi Štěpáne znovu vyhladila psychiku. Moc děkuji.

 18. Ach.. napsal:

  Děkuji!
  Jsem tady a teď.
  Jsem život, jsem Láska.
  Jsem.

  Děkuji, Štěpáne, za překrásné sdílení..
  Dáša

 19. poděkování napsal:

  Mockrát děkuji za ten krásný uvolnující a uklidnující posit,zasela jsem semínko a budu ho zalevat a hnojit a starat se o něj. Děkuji Štěpáne…ad se ti daří. Zuzana 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů