Vítej v telefonické poradně

s léčebnými metodami Dr. Klinghardta

Co vše v telefonické poradně nabízíme

Chceš udělat první krok ke zdraví? Pak jsi tu správně!

  • V telefonickém (skype) rozhovoru s tebou projdeme tvé otázky na témata zdravého jídelníčku pro tebe a tvé děti, přípravy divokých bylin, všechny otázky kolem detoxikace (techniky, přípravky a postupy).  
  • Společně zjistíme možné vlivy, které způsobují tvůj současný stav.
  • Na základě sdělených informací ti navrhnu první kroky ke změně (např. lehký detoxikační protokol založený na informacích a zkušenostech z desetileté praxe, vhodné bylinky a jak upravit tvůj stávající jídelníček).
  • Vypracuji s tebou osvobozující afirmace, které ti pomohou odblokovat vnitřního sabotéra.
  • Telefonický rozhovor trvá 30 - 45 minut.

Videozáznam rozhovoru

Pokud se náš rozhovor uskuteční přes Skype mohu ti dát celý jeho záznam k dispozici. Můžeš tak využít všechny detox tipy, které spolu v rozhovoru vypracujeme.

Detox bonusy
Dostaneš k dispozici naše osvědčené detoxikační recepty, které ti pomohou cítit se celý den plný energie.

Těchto 12 receptů ti mohou opravdu změnit život!

Instruktážní video k MFT

K odblokování skrytých psychických blokád, které nám brání v uzdravení používáme metodu MFT. Video s postupem jak tuto metodu aplikovat je součástí telefonické poradny.

Pár slov o mě

Jmenuji se Štěpán Matějka a jsem otcem 4 dcer. S mojí ženou Melanií jsme tvůrci internetového portálu Síla pro život, na kterém vás informujeme a inspirujeme na tvé cestě ke zdraví a vitalitě. Naší vášní jsou divoké byliny a jejich mnohostranné užití pro naše zdraví.

Léčebné metody Dr. Klinghardta, kterým se více než 10 věnuji, tvoří nedílnou součást informací, které vám dáváme k dispozici. Toto komplexní vzdělání jsem absovoval přímo u Dietrich Klinghardta na jeho Institutu Neurobiologie (INK). Za posledních 5 let jsem měl možnost pracovat s desítkami klientů. Detoxikace organizmu na všech úrovních je hlavní devizou tohoto léčebného systému.

Vzdělání si pravidelně doplňuji na dalších kurzech u Institutu Neurobioligie Dr. Klinghardta.

Chceš se dozvědět jaký je tvůj další krok ke zdraví?

Objednej si telefonickou poradnu již nyní

dříve 690 kč

nyní pouze 490 kč

Copyright 2016 - Síla pro život