Kouzelné bylinky pro děti

Cesta k Divokým bylinkám pro další generaci

Věděli jste, že na loukách a kolem cest na vás čeká celý další vesmír? Jsou to magické a kouzelné bylinky, které vás chtějí unést do svého zázračného světa, který dnes potřebujeme mnohem více než kdy dříve.

A právě díky tomuto kurzu a interaktivní knížce můžete do tohoto světa vstoupit.

Do světa plného čarovných bylin, tradic, magických rituálů a kouzelných bytostí. 

Kouzelné bylinky pro děti

Online kurz s knihou ZDARMA

690 Kč - 27 €

+ 100 Kč poštovnépo ČR a 9,70 € do EU

 • 10 Divokých bylinek
  Ke každé bylince je poutavé povídání doplněné ilustracemi od naší dcery Hanky
 • Online kurz s knihou ZDARMA
  Vytvořili jsme prostředí, ve kterém najde celá rodina mnoho další inspirace, omalovánek k vytištění a hudbu
 • 30 receptů, které dětem chutnají
  vybrali jsme ty nejoblíbenější divoké recepty našich dětí
 • 10 tvořivých návodů k silnějšímu propojení s přírodou
  vyrob si s námi hmyzí hotel, herbář nebo větrnou zvonkohru
 • Kniha je psána pro děti od 7 do 99 let
 • Kvízy a hádanky
  ve kterých si děti zopakují vše, co se dozvěděli o bylinkách
 • Interaktivní plochy
  pro doplňování, dokreslování a vymalovávání
 • Zábavné komiksy, dokreslující bytost byliny
  Komiksy jsou malované s láskou od dětí pro děti
 • Originální a vtipné ilustrace od naší dcery Hanky
 • Kniha k online kurzu má 144 stránek v pevné vazbě
  Plnobarevný papír připravený tak, aby mohly děti do knížky psát a kreslit

V "Kouzelných bylinkách pro děti" se děti i dospělí seznámí s několika důležitými divokými bylinkami, které lze v přírodě běžně najít. Prostřednictvím poutavých textů, obrázků a komiksů vypráví knížka napínavé příběhy těchto bylinek a zároveň vybízí čtenáře k rozmanité aktivitě.

Děti se mohou v rámci online kurzu seznámit s divokými bylinkami vařit i péct s nimi, malovat, tvořit i vyrábět, a především se učit mnoho nového.

Ke kurzu dotanete interaktivní knihu s 10 divokými bylinkami, recepty, návody na tvoření a kvízy.

Jak se vám Kouzelné bylinky líbí?

Dobrý den, knížka "Kouzelné bylinky" je opravdu moc pěkná, líbila se i dceři, která ji dostala k narozeninám. Je to dobrý způsob, jak přivést děti i rodiče k bylinkaření. Děkujeme.
Simone
Dobrý večer milá rodinko, vaše kniha je moc krásná. Úplně z ní dýchá láska k životu a váš krásný rodinný čas. Děkuji za ten poklad, taková kniha se nikdy neztratí a bude nás stále provázet při hledání životního postoje. Obdivuji vaší manželskou shodu co se týče životních priorit a děkuji za vaše dílo. Mějte se prima.
Markéta Kočová s manželem a třemi dětmi
Líbí se mi Vaše knížka "Kouzelné bylinky", líbí se mi její obsah, ilustrace. Je jednoduchá a v tom je její síla. Dám ji jako dáreček pod stromeček mé 11-leté vnučce. Pokračování bych uvítala. Mám už všechny Vaše knížky, používám je a to je ta největší pochvala. Mějte pěkné dny, milá rodinko.
Jaromíra
Ahoj, knížka je moc pěkné zpracovaná, těším se, až s dcerkou budeme chodit sbírat bylinky. Zatím jsou ji 4 měsíce. Knihu bych doporučila dětem tak na prvním stupni ZŠ, které již umí číst. Ale i s mladšími dětmi bych klidně šla do lesa. Perfektní jsou ty kvízy a odškrtáváni toho, co už jsem vyzkoušela 🙂
Jana
Dobrý den, za poslání moc děkujeme, knížka je opravdu skvělá! 🙂 Jsme doma pouze tři, ale moc se nám líbí 🙂 Kamarádům doporučujeme, bohužel nejsou bylinkám moc nakloněni 🙁 Ale to vůbec nevadí, budeme to zkoušet dál 🙂 Přejeme vše krásné a Dobré 🙂
Petra
Děkuji i za krásnou knížku, kterou jsem dala jako vánoční dárek 13 Ti leté slečně.Také krásně maluje a knížka se jí moc líbí a těší se už na jaro, až bude moci nacházet bylinky v knižce popsané.Mně se kniha také velmi líbila...s recepty , obrázky i vším, co v ní je.Děkuji ,že díky vám mají děti možnost poznávat úžasné dary naší přírody a umět je použít pro své zdraví i radost se s nimi těšit..
Naďa
Knihu Kouzelné bylinky pro děti již mám, je skvělá (a měla takté velký úspěch jako dárky pro kamarádky s dětmi). Zároveň děkuji za bylinkvou školu (včerejší kopřivová pizza s bršlicovým špenátem byla vynikající), krásná videa i návody. Je úžasné, co děláte. Mějte se krásně!
Irena
Dobrý den Štěpáne a Melanie. Dočista měl překvapilo jakou radost z vaší Knížky měly moje děti a hned se s chutí pustily do plnění úkolů a čtení o bylinkách. Dokonce se mnou začaly pít smoothie z divokých bylinek a to před tím měly nejrůznější průpovídky, co to zase chystám a nyní se sami ptají. Mami půjdeme zase na bylinky, uděláme si z nich zase to dobrý pití na svačinu? Mám dvě holky 9 a 11 let a na dost věcí mají již svůj názor a právě proto mě jejich proměna s touto knížkou dosti překvapila 🙂 Děkuji za Vaše nadšení s jakým předáváte informace a také děkuji za všechny podněty, kterými druhé inspirujte.
Martina
Posielam pozdrav z Považskej Bystrice. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za knižky, tak som sa zahĺbila do nich, až som skoro zabudla poďakovať. Každučkú voľnú chvíľku sa kochám vašou tvorbou aby som následne mohla s vnučkou prebrať, čo ju zaujíma . A keď máme vhodnú chvíľu, vyrazíme do terénu, aby sme hľadali poklady a našli príjemne strávený čas v prírode na čerstvom vzduchu. Veľká vďaka Vám za všetko, čo pre nás robíte. Prajem celej rodinke pevné zdravie, aby ste ešte dlho mohli ľudí tešiť Vašimi ďaľšími projektami. Ďakujem
Beáta
Moji milí, zrovna pár dní přemýšlím, jak vám poděkovat. Kniha přišla, hned jsme ji s dcerkou prohlédli a co říct...je opravdu kouzelná! Teď ji máme u postele a prohlížíme. Andělce jsou tři roky, takže zatím jen koukáme, učíme se poznávat kytičky, ale věřím, že za nedlouhou dobu už si knížku vymaluje a bude vědět, o čem se píše. Moc se jí líbí omalovánky, dál si členskou sekci pomalu procházíme, ale u počítače moc nesedíme 🙂 Je to krásný počin a jsem moc ráda, že jsem ji objednala, moc se líbí i mně. Dříve jsem se bylinkami hodně zabývala a možná je na čase se k tomu vrátit. Kouzelné bylinky mi v tom jistě pomůžou. Takže za ně moc děkuji! Viděla jsem i video z vaší zahrady a je to jedním slovem nádhera. Já mám zahrádku jen malou, ale i tak jsem nabrala z videa pár tipů, jak si ji zvětšit a využít co nejvíc. Jsem moc ráda, že se aspoň takto setkáváme, těším se na další zprávy a novinky od vás a třeba jednou taky budu moct něčím přispět... Mějte se nádherně a ještě jednou děkuji i za Andělku!
Jitka
Dnes 20. 05. 22 som obdržala Vaše knižky .... Sú naozaj úžasné , veľmi sa mi páčia.Tu pre deti darujem mojej 9 ročnej vnučke ktorá bude mať narodeniny 10. 06. Srdečná vďaka za Vašu prácu.😊❤️:Pozdravuje
Agnesa
Ahojte, Marušce(13let) se kniha zdá dobrá a inspirovala ji k nápadu vytvořit vlastní knihu a ilustrovat si jí, zatím ji čte tak nějak napřeskáčku :-). Druhou jsem myslela, že dám nějaké kamarádce, ale nakonec se mojí mámě tak líbila, že si ji nechala, "prý z toho jde dobrá energie"...;-).
Zuzana
Milá Melanie, Štěpáne a děvčata, píšu se zpožděním, protože knížka byla vánoční dárek pro osmiletého syna, který ji nejprve odložil se slovy, že tenhle dárek dostal proto, že bylinky mám ráda já.. On teda taky, ale čte raději něco jiného… před časem knížku ale přecijen otevřel a hned si ji založil asi na dvaceti místech, že se k nim bude chtít ještě vrátit. Pak si vypsal recepty na všechny elixíry, aby je měl pohromadě na jednom místě a nemusel hledat v knize. A včera jsme šli ven mimo jiné na bylinky, že pak najdeme nějaký recept a něco si uvaříme. Zahlédla jsem v trávě blýskavou minci a řekla ‘Hele, poklad’. Za chvíli přišel Teo s rukama plnýma listů pampelišek a říká ‘Tohle je skutečný poklad!’ Tak Vám to píšu, abych se podělila o radost a dala vědět, že knížka má úspěch:) Mějte se krásně!! Marie
Marie

Nejrychlejší dodání ti zajistí

Bezpečná a pohodlná platba kartou


Dekuji za krasnou knihu 🙂 lehce jsem ji prolistovala, protoze bude pripravena pro dcerku pod stromeckem a uz se moc tesim, az budeme spolu pročítat a hledat v prirode bylinky. Se vsim teprve zaciname, takze je pro nas vse nove 🙂 Dekuji za skvele inspirace.
Denisa
Dobry den, dekuji a jsem moc rada, ze vas znam a mohu se u vas inspirovat. Moc toho nezvladam, ale obcas si udelam cas a moc mne to obohacuje. Castecne pracuji v lesni materske skolce a proto vasi knihu pouziji pristi rok v programu. Je pro deti moc pekne udelana 🙂
Mirka
Dobrý den, knížka se nám moc líbí a různé úkoly a labyrinty jsou super, zatím jsme přečetli jen kopřivu a zkoušíme recepty a úkoly, ale už teď jsme nadšené. Myslím, že knížka je na seznámení dětí s bylinkami úplně skvělá. Moc děkujeme za krásnou knížku a přejeme krásný den.
Lenka
Zdravím Melanie a Štěpáne, dnes jsem obdržela balíček s knihami, jsou nádherné. SUPER RYCHLÉ! Dvě knihy jsem darovala a tím udělala obrovskou radost dárcům, ale i mně 🙂
Zlata
Krásný večer Melanie a Štěpáne, dnes jsem si byla na Poště pro knížku a je naprosto úžasná, krásně zpracovaná, a vše od textu po grafiku je opravdu skvěle zpracované a vypracované. Moc děkuji za takové krásné dílo.
Jarmila
Moc vás zdravím Melanie a Štěpáne, dnes mi dorazily knížky Kouzelné bylinky pro děti a tak vám chci moc poděkovat za rychlé zaslání.😃 Knížky jsou nádherné.Mám již dospělé dcery a tak jsem i babičkou dvou vnuček,sice malých 3,5 a 1rok ale už chci s tou starší sbírat a poznávat bylinky a něco i vytvořit a vykouzlit 🌸🌱☘.A tu druhou knížku mám pro 7 letou neteř.Myslim,že se jí bude líbit,protože ráda něco tvoří. Moc vám děkuji za vaše velice přínosné a zajímavé informace.Vzdy se těším na nové zprávičky a videa od vás 😃. Mějte se krásně,ať se vám daří a děkuji za vše . Užívejte si slunečné jarní dny 🌸🌷🍀
Lenka
Ahoj, vcera nam dorazily Vase knihy a jsou uzasne. Deti maji ohromnou radost a chtely poslat vzkaz 😊
Radka