Kouzelné bylinky pro děti

Cesta k Divokým bylinkám pro další generaci

Pro deteilní náhled do produktu, klikni prosím na obrázek

Věděli jste, že na loukách a kolem cest na vás čeká celý další vesmír? Jsou to magické a kouzelné bylinky, které vás chtějí unést do svého zázračného světa, který dnes potřebujeme mnohem více než kdy dříve.

A právě díky tomuto kurzu a interaktivní knížce můžete do tohoto světa vstoupit.

Do světa plného čarovných bylin, tradic, magických rituálů a kouzelných bytostí. 

Kouzelné bylinky pro děti

Online kurz s knihou ZDARMA

490 Kč - 19 €

+ 100 Kč poštovnépo ČR a 9,70 € do EU

 • 10 Divokých bylinek
  Ke každé bylince je poutavé povídání doplněné ilustracemi od naší dcery Hanky
 • Online kurz s knihou ZDARMA
  Vytvořili jsme prostředí, ve kterém najde celá rodina mnoho další inspirace, omalovánek k vytištění a hudbu
 • 30 receptů, které dětem chutnají
  vybrali jsme ty nejoblíbenější divoké recepty našich dětí
 • 10 tvořivých návodů k silnějšímu propojení s přírodou
  vyrob si s námi hmyzí hotel, herbář nebo větrnou zvonkohru
 • Kniha je psána pro děti od 7 do 99 let
 • Kvízy a hádanky
  ve kterých si děti zopakují vše, co se dozvěděli o bylinkách
 • Interaktivní plochy
  pro doplňování, dokreslování a vymalovávání
 • Zábavné komiksy, dokreslující bytost byliny
  Komiksy jsou malované s láskou od dětí pro děti
 • Originální a vtipné ilustrace od naší dcery Hanky
 • Kniha k online kurzu má 144 stránek v pevné vazbě
  Plnobarevný papír připravený tak, aby mohly děti do knížky psát a kreslit

V "Kouzelných bylinkách pro děti" se děti i dospělí seznámí s několika důležitými divokými bylinkami, které lze v přírodě běžně najít. Prostřednictvím poutavých textů, obrázků a komiksů vypráví knížka napínavé příběhy těchto bylinek a zároveň vybízí čtenáře k rozmanité aktivitě.

Děti se mohou v rámci online kurzu seznámit s divokými bylinkami vařit i péct s nimi, malovat, tvořit i vyrábět, a především se učit mnoho nového.

Ke kurzu dotanete interaktivní knihu s 10 divokými bylinkami, recepty, návody na tvoření a kvízy.

Jak se vám Kouzelné bylinky líbí?

Dobrý den, knížka "Kouzelné bylinky" je opravdu moc pěkná, líbila se i dceři, která ji dostala k narozeninám. Je to dobrý způsob, jak přivést děti i rodiče k bylinkaření. Děkujeme.
Simone
Dobrý večer milá rodinko, vaše kniha je moc krásná. Úplně z ní dýchá láska k životu a váš krásný rodinný čas. Děkuji za ten poklad, taková kniha se nikdy neztratí a bude nás stále provázet při hledání životního postoje. Obdivuji vaší manželskou shodu co se týče životních priorit a děkuji za vaše dílo. Mějte se prima.
Markéta Kočová s manželem a třemi dětmi
Líbí se mi Vaše knížka "Kouzelné bylinky", líbí se mi její obsah, ilustrace. Je jednoduchá a v tom je její síla. Dám ji jako dáreček pod stromeček mé 11-leté vnučce. Pokračování bych uvítala. Mám už všechny Vaše knížky, používám je a to je ta největší pochvala. Mějte pěkné dny, milá rodinko.
Jaromíra
Ahoj, knížka je moc pěkné zpracovaná, těším se, až s dcerkou budeme chodit sbírat bylinky. Zatím jsou ji 4 měsíce. Knihu bych doporučila dětem tak na prvním stupni ZŠ, které již umí číst. Ale i s mladšími dětmi bych klidně šla do lesa. Perfektní jsou ty kvízy a odškrtáváni toho, co už jsem vyzkoušela 🙂
Jana

Nejrychlejší dodání ti zajistí

Bezpečná a pohodlná platba kartou


Dobrý den, za poslání moc děkujeme, knížka je opravdu skvělá! :-) Jsme doma pouze tři, ale moc se nám líbí :-) Kamarádům doporučujeme, bohužel nejsou bylinkám moc nakloněni :-( Ale to vůbec nevadí, budeme to zkoušet dál :-) Přejeme vše krásné a Dobré :-)
Petra
Dekuji za krasnou knihu :) lehce jsem ji prolistovala, protoze bude pripravena pro dcerku pod stromeckem a uz se moc tesim, az budeme spolu pročítat a hledat v prirode bylinky. Se vsim teprve zaciname, takze je pro nas vse nove :) Dekuji za skvele inspirace.
Denisa
Dobry den, dekuji a jsem moc rada, ze vas znam a mohu se u vas inspirovat. Moc toho nezvladam, ale obcas si udelam cas a moc mne to obohacuje. Castecne pracuji v lesni materske skolce a proto vasi knihu pouziji pristi rok v programu. Je pro deti moc pekne udelana :)
Mirka