Celoroční program pro tvůj vitální život v souladu s přírodou

Registrace končí za 

PŘIDEJ SE K NÁM DO BYLINKOVÉ ŠKOLY JIŽ DNES

Tento týden otevíráme brány našeho celoročního kurzu za zvýhodněnou cenu.

Online kurz stojí běžně 9 990,00 Kč. Tento týden platí zvýhodněná cena 4970 Kč nebo 197 Euro.

Tato nabídka brzy vyprší. Ke kurzu dostaneš okamžitý a časově neomezený přístup,

jakmile se přihlásíš a uhradíš kurzovné. 

Dnes máme v našich obchodech nabídku potravin jako nikdy doposud, ale přesto trpíme nedostatkem všech důležitých živin. Z toho plyne permanentní únava, migrény, ekzémy, ale i srdeční potíže a mnoho dalších civilizačních chorob. 

Zásobovat se vysoce kvalitními potravinami není vždy jednoduché. Ne každý má v blízkosti BIO farmu a nebo tolik financí, aby si pořídil dostatek hodnotné a vyživující stravy.

Objevili jsme řešení, které nás zásobí vším důležitým a je zároveň finančně nenáročné.

Toto není kurz pouze o tom, jak a kde sbírat divoké bylinky, je to cesta k přeměně tvého života k lepšímu: ven z šedivého průměru, do světa plného hojnosti, vitality, energie a životní radosti. 

Ano, je to možné, ale k vytvoření takového zdroje energie je zapotřebí informací a akce.

Všichni chceme fungující řešení pro naši ideální stravu, ale pravda je ta, že ne každý to zvládne sám a dokáže překlenout i těžší období bez motivace. 

Co ale opravdu hledáme, je pevné zdraví a sílu pro život.

Kde jsi právě teď ty?  

 • Sbíráš už divoké byliny a mixuješ si zelená smoothie, ale chybí ti hlubší vhled do bylinkového světa?
 • Stále venku narážíš na byliny, které ještě neznáš a jsi si nejistý/á, zda je dobře rozpoznáš?
 • Jsi na úplném začátku, ale cítíš velkou fascinaci, kterou divoká strava okolo sebe vyzařuje, a chybí ti to správné know how?
 • Možná sem a tam nasbíráš něco zeleného, ale chybí ti potřebné informace a motivace k tomu, abys integroval byliny do svého života a to CELOROČNĚ?
 • Při řešení svých zdravotních problémů jsi vyzkoušel/a již mnoho terapií a stravovacích režimů, ale stále nepřichází ten vysněný a očekávaný průlom?
 • Nebo prostě cítíš, že nastal čas k opravdové změně?

Pokud ano, tak jsi tu správně a my tě srdečně zveme do

Velké celoroční ONLINE

Bylinkové školy Síly pro život

12dílný online kurz pro začátečníky i pokročilé, ve kterém se společně s námi naučíš vše o stravě, která roste ve tvé zahradě nebo ve volné přírodě a čeká jen na to, až ji objevíš!

Běžná cena 9 990,00 Kč

Cena pro tebe 4970 Kč nebo 197 EUR

Co tě v Bylinkové škole očekává? 

0
měsíců
0
tematických videí
0
video-portrétů bylin
0
divokých receptů

Březen - začínáme pěkně z gruntu

Jaro přichází a vše se rozjasňuje. I naše tělo začíná toužit po nových impulzech čerstvých potravin. Proč jsou divoké byliny ideální variantou? V tomto modulu tě naučíme, jak správně začít a dáme ti do rukou všechny naše praktické tipy ke sběru bylin. 

Duben - jarní detox

Očista organismu by měla být nedílnou součástí našeho života. Tak jako si denně čistíme zuby, měli bychom se pravidelně soustředit na očistu svého těla a ducha. Většina z nás již ani neví jaké to je, užívat si lehkost bytí, dostatek energie a dobrou náladu, poněvadž naše tělo tuto schopnost ztratilo. V měsíci dubnu opět nastartujeme detoxikační systémy těla a vyjdeme společně vstříc své vlastní životní energii. 

Květen - jedlé stromy, poklady z lesa

Království jedlých bylin se nenalézá pouze na zemi, ale sahá i do vyšších pater. V květnovém modulu tě naučíme, které keře a stromy můžeš ve své kuchyni používat. Vydáme se spolu na návštěvu klidných a mocných přátel, kteří nás obdarují silou a naučí nás trpělivosti. 

Červen - smoothie a šťávy - zelené životabudiče

V zelené barvě smoothie a čerstvých šťáv je skryta neobyčejná síla. Jak správně připravovat zelené životabudiče a šťávy, aby nám pomohly a bylo nám opravdu dobře, je červnovým tématem. 

Červenec - pesto a bylinkové oleje

Abychom mohli strávit celý rok ve společnosti divokých bylin, musíme se naučit správně připravit pesta a oleje, které nejen, že dodají každému jídlu něco navíc, ale jsou ideální možností konzervace bylin na zimu. Otevřeme-li v hluboké zimě divoké pesto, dýchne na nás příslib příštího léta.

Srpen - divoké plody - více než lahodnost

Vydej se s námi do lesů. I v nich najdeme mnoho zapomenutých keřů a stromů, které nám ve vrcholném létě dávají vynikající plody, jenž v mnohém předčí běžné ovoce. Barevná rozmanitost a zvláštní chutě jsou skvělým doplněním naší místní ovocné palety.

Září - domácí bylinkové soli

Spojíme-li jednu z nejdůležitějších potravin jakou je sůl s divokými bylinkami, vznikne něco unikátního. Nauč se připravovat různé varianty bylinkových solí, které se hodí k dochucení tvých jídel a nebo jako dárek pro přátele. 

Říjen - konzervace a přípravy na zimu

V říjnu bylinkový rok vrcholí. Ukážeme si spolu, která divoká semínka, byliny a divoce rostoucí plody můžeme sbírat a připravíme si zásoby na zimu, které rozzáří i ty nejtemnější zimní dny. 

Listopad - divoké byliny pro ženy

Jsou situace, ve kterých potřebujeme podporu přírody. Ať jsou to hormonální potíže nebo ostatní zdravotní problémy, divoké bylinky nám mohou pomoci.  V listopadu se věnujeme bylinám v těhotenství, v době kojení a klimakteriu.

Prosinec - vykuřování - spojení s našimi kořeny

Mnoho z nás hledá napojení na své kořeny. Inspirujeme se ve vzdálených kulturách a zapomínáme, že před našimi dveřmi je svět plný magie. Ukážeme ti, jak můžeš u sebe doma provádět vykuřovací rituály s místními bylinami a pryskyřicemi, a díky tomu navázat spojení s našimi předky. 

Leden - fermentace - vyrob si své vlastní superpotraviny

Zdraví začíná v našem střevě. Existují další potraviny podporující trávení, které jsou stejně hodnotné jako divoké byliny. Jsou to fermentované potraviny. Naučíme tě připravovat kombinace fermentů a divokých bylin, které jsou naprosto geniální. 

Únor - klíčky - malé elektrárny z tvého parapetu

Vše začíná u semínka. I divoké byliny se rodí z těchto malých nenápadných zázraků. Nejen vzrostlé byliny, ale i klíčky překypují životní energií. Spojíme-li je s divokou stravou, vyhne se nám chřipka na míle daleko a budeme celou zimu sršet energií.

Běžná cena 9 990,00 Kč

Cena pro tebe 4970 Kč nebo 197 EUR

Co jsme ještě všechno do školy přibalili?

 • Každý měsíc jsme věnovali jednomu speciálnímu tématu (viz. výše)
  K příslušnému tématu tě očekává několik video lekcí, včetně podrobných informací, praktických tipů a návodů.
 • Každý měsíc rozšíříme tvůj repertoár divokých bylin
  Ke každé bylině ti dáme video popis, ve kterém se zaměřujeme na 100% rozpoznání. Samozřejmě dostaneš všechny byliny i jako PDF soubor k vytištění.
 • Praktický sběrový kalendář
  Vědět, co a kdy sbírat, je základem úspěchu. Pro každý měsíc jsme připravili seznam bylin, které jsou "na řadě".
 • Měsíční check list
  V případě, že se chceš divoce stravovat po celý rok, je zapotřebí dělat včas zásoby. K tomu ti výtečně poslouží náš seznam. Najdeš v něm, kdy je nejlepší doba ke sběru semen, fermentaci a konzervování.
 • Pomoc při sebeuzdravení
  Ke každé bylině ti samozřejmě dáme popis jejích léčivých účinků a návod, jak ji můžeš využít v rámci lidového léčitelství pro své zdraví.
 • Podpůrná FB skupina
  Není nic smutnějšího, než když se člověk vydá na vlastní cestu a jeho okolí ho začne brzdit. Přesně pro tento případ jsme vytvořili facebookovou skupinu, ve které najdeš podporu a můžeš se spojit s lidmi, kteří jsou na tom podobně. Pevně věříme, že mohou vzniknout i přátelství mimo internet 💕

O Melanii a Štěpánovi

Již přes 4 roky pro vás tvoříme Sílu pro život, kde pomáháme jednotlivcům a rodinám ke zlepšení zdraví, posílení imunity a v detoxikaci. To vše v pevném kontaktu s přírodou. Divoké byliny zde hrají klíčovou roli a jsou u nás doma na talíři nebo v mixéru téměř každý den.

Vedle Youtube kanálu a facebooku pro vás tvoříme online výukové programy a konference (Detox kongres). Píšeme pro vás "Divoké kuchařky".

Naší vizí je nadchnout pro divokou stravu co možná nejvíce z nás. Jsme přesvědčeni o tom, že je to vstupenka nejen ke zdraví, vitalitě a silné imunitě, ale také k vnitřní svobodě!

S láskou a úctou vaši

Štěpán a Melanie

Jak online kurz Bylinková škola funguje?

 • Okamžitě po přihlášení a uhrazení ceny
  ti pošleme přístupové údaje do členské sekce.
 • Na všechna videa se můžeš podívat a čerpat z nich informace a inspirace kdykoliv a kdekoli budeš chtít
  K celému obsahu Bylinkové školy máš doživotní a neomezený přístup. Všechna videa mohou být přehrávána na všech obvyklých zařízeních (PC, laptop, iPad, tablet a chytrý telefon- pokud je nainstalován potřebný software).
 • Samozřejmě si vše můžeš poslechnout na cestách také jako mp3
  Všechny lekce jsou k dispozici i v audio formátu mp3.

Bonusy Bylinkové školy

BONUS 1. Všechny materiály ke stažení

Do svého PC si můžeš stáhnout a následně vytisknout všechny materiály. Budeš tak mít po ruce výbavu pro lepší orientaci v divokých bylinách.

BONUS 2. Uzavřená facebooková skupina

Dostaneš přístup do uzavřené skupiny "Bylinkové školy", ve které se můžeš propojit s ostatními účastníky kurzu a povyměňovat si své zkušenosti. Je to vynikající možnost motivace. Je také velmi pravděpodobné, že ve tvém okolí bydlí někdo podobně naladěný, s kým se pak můžeš osobně setkat. Tato skupina opravdu JEDE!!!

BONUS 3 Audio-nahrávky

Celý obsah kurzu si máš možnost poslechnout také jako mp3. Je to vynikající možnost učení se na cestách do práce nebo i jinam.

Bonus 4

+ originální rozhovor s Dr. Barbarou Miller z Detox kongresu 2016

Barbara je úžasná propagátorka alternativní medicíny. Je odbornicína řešení zažívacích problémů a zdraví našich střev. 

Nákup bez rizika

Je pro nás velmi důležité, aby ses u nás cítil/a dobře. Proto dáváme na tvůj nákup u nás bezpodmínečnou 14 denní garanci vrácení peněz, a to bez zbytečného protahování.  Š&M

Časté otázky

 • 1
  Mohu uhradit kurz na splátky?
  Ano, kurz jsme koncipovali tak, aby si jej mohl každý dopřát a vnést do svého života nový, energický impulz.
 • 2
  Je kurz vhodný i pro mě, když již mám vaše Divoké kuchařky?
  Jsme přesvědčeni o tom, že ano. V kurzu je shrnuto 50 bylin, podrobné informace v PDF a ve videích. Prostě vše, co se do knížek nevešlo.
 • 3
  Co když zjistím, že kurz není nic pro mě.
  I to se může stát. Máš možnost z programu vystoupit ve 30 denní lhůtě. Nebudeme tě pronásledovat otázkami a přesvědčováním. Veškeré riziko bereme na svá bedra.
 • 4
  Když nebudu něco vědět, budu se mít kde zeptat?
  Ano, přesně proto jsme vytvořili uzavřenou FB skupinu, ve které si můžeme navzájem radit, motivovat se a inspirovat. Díky aktivní skupině lidí na stejné vlně máš možnost získat informace, které ti zrovna chybí anebo být pomocí ostatním v jejich hledání.
 • 5
  Budu mít přístup k celému programu i po skončení roku?
  Ano, samozřejmě. Celý obsah kurzu a přístup do podpůrné facebookové skupiny máš již napořád
 • 6
  Mám oslabené trávení a nevím, zda budu divokou stravu dobře snášet.
  Proč naše trávení dobře nefunguje, může mít původ v nevhodné, na živiny chudé stravě a celkové toxické zátěži těla. Pokud dáš svému tělu čas, budeš postupovat podle rad uvedených ve škole, tvé tělo bude mít šanci navyknout si na nové a postupně se zregenerovat.
 • 7
  Dozvím se dostatek nových informací, když už mám bylinkářské zkušenosti?
  V každém měsíci najdeš lekce, týkající se divoké stravy, které jsme ještě nikde nepublikovali. Čeká tě 50 známých i méně známých bylin a ke každé z nich nový divoký recept. Navíc jsme přidali lekce o tajuplnosti vykuřování a o divokých klíčcích.
 • 8
  Potřebuji k účasti ve škole facebook?
  Ne, to není nutné. I když jsme toho názoru, že skrze propojení právě na facebooku můžeš načerpat další informace a najít i přátele v opravdovém světě.

Co říkají žáci Bylinkové školy?

Chci poděkovat za příliv inspirace z vašich videí v Bylinkové škole :-) Díky vám jsme u nás na zahradě objevili úžasné nové bylinky :-)) Zelené smoothie si dělám denně k snídani už asi 3 týdny (na podzim jsem si podle vás udělala kopřivový prášek). Místo banánu do něj dávám kousek avokáda. Většinou vydržím nejíst až do oběda, někdy ale ne a dám si nějakou obilnou kaši. Díky!
Jana
Ahoj Štěpáne, moc děkuji za pomoc. Dal jsi mi naději, jak píšeš ...kůže se může obnovit. Pít zelené nápoje budu dál, a i po tak krátké době pití cítím, jak mám více energie. Vždy, kol..20 h, mám pnutí - vzplanutí kůže pouze na nose,.trochu více červenám, ale po 2 až 3 hod..mi to mizí. Plet vypadá jako trochu opálená a mizí mi kruhy pod očima...musela jsem se o toto podělit.
Jitka
Ahoj Štěpáne a Melanie, ve škole se mi moc líbí, letos jsem začal dělat zelené smoothie a bylinky dávat do salátů. Z neduhů se mi výrazně zlepšil nízký tlak a únava, které u mě způsobovaly ve volném čase nečinnost a z toho plynoucí špatnou náladu, teď po práci zvládám i jiné věci než odpočinek, třeba sbírat bylinky :)
David
Paráda. Tohle jsem přesně potřebovala. Přála jsem si znát víc konkrétních bylinek, obohatit tak naší stravu zdravě (zas ať to nějak neovlivní rozpočet) a ještě zapojit děti. Moc rády připravují vílám salátky. Co teď natrhaného přidají do našeho jídla? Zdraví bylo teď vachrlatý, ale všemožný doplňky stravy jsou tak drahý. Super, že v online škole bylinek nás Štěpán s Melanii provází pomalu vším důležitým, člověk se necítí zahlcen (a neodradí ho množství hned na začátku), může otevřít oči a sbírat hned a obohatit kuchyň o zajímavé recepty. Jsem fakt nadšená. Díky za tipy, které se hodí i pro velkou rodinu s dětmi. Moc dobře to chutná 👍🙏🏻
Martina

Pevné jádro naší divoké komunity 

A jak se nyní rozhodneš? Přidáš se?