Jiří Černota

Jedovaté látky v potravinách a doplňcích stravy

Kongres skončil, video již není dostupné

Video je spolu s ostatními v kongresovém balíčku zde >>>

Jiří Černota

Vizionář a zakladatel firmy Bewit, která se zabývá především výrobou esenciálních olejů. 

Pokud tě esenciální oleje lákají a chceš je zařadit do své lékárničky, zveme tě srdečně do našeho týmu Bewit. Registrovat se můžeš zde www.BEWIT.love

Po registraci, nám prosím pošli zprávu na [email protected], rádi tě vpustíme do našeho obsáhlého kurzu o Esencích zdrama. 

Kde hosta najdete? 

Prostor pro diskuzi

  1. Martina Neveselá napsal:

    Moc děkuji za velmi milý a přínosný rozhovor Vám všem třem! Jste nesmírně inspirativní! Děkuji za Vaši práci!

  2. Gábi napsal:

    Mne vzdycky mrzi u pana Černoty, ze očerňuje konkurenční výrobce, proč tu informaci, ze on ma výrobky čistý musi prezentovat touto negativni formou, proc to ma zapotřebí… Slycham to uz nekolik let, asi nevi, ze netoxickou peci zde uz pred mnoha lety zavály prosazovat jine organizace v čele s Markétou von Gresl, Pavlou Pavlištovou a inženýrkou chemie Katarinou Hrivňákovou, jsko odbornou garantkou. Ti mají toto podchycené a u nich jen tak nějaký produkt neprojde, včetně potravinových doplňků. Neni pravda, ze on je jediným vyrobcem netoxické kosmetiky a dalšího zboží, jen to prostě nezná. Jinak ho velmi obdivuji a fandím mu, avšak se daji propagovat jeho výrobky i pozitivní cestou misto této. Neni jediny a ostatni vsichni špatní. Dekuji za rozhovor a moc zdravím a přeji vše dobré 🙏, díky za Vaši činnost.

    • Beata napsal:

      Gábi, je to tak – skvělé a čisté výrobky má a měla spousta výrobců a prodejců, a to ještě před tím, než on rozjel svůj multilevelmarketing. Mám s bewitem smíšené zkušenosti, včetně toho, že prodávali balení kosmetických olejů dost velké pro minimálně 6měsíční užívání, ale trvanlivost končila po třech, že neupozorňovali vůbec nebo správně na některé negativní aspekty používání určitých svých výrobků, což pak způsobovalo určité zdravotní potíže nebo komplikace atd. atd.
      Mám podezření, že bez určité hypnózy působící speciálně na alternativní ženy by takové tržby neměl…vždyť srovnatelně kvalitní, ale levnější oleje lze sehnat jinde, ale je fakt, že jinde jim nepřisuzují až magické vlastnosti… (I když placebo je taky fajn.)
      Každý si to může sám střízlivě vyzkoušet a nejen naciťovat, ale i analyzovat, neboť zdravé a svobodné myšlení v téhle době potřebujeme velice…
      Asi bude můj hlas ojedinělý, ale třeba tu bude snášet i někdo, kdo jen na všechno nepřikyvuje a nekřičí WOW apod.

  3. Zlata Kobrlová napsal:

    Moc děkuji za rozhovor plný zajímavých informací. Jinak o Bewitu vím už dlouho a některé výrobky ráda používám. Dnes mám ale 1 otázku kvůli vápníku- pochopila jsem, že jeho suplementace je sporná. Na základě denzitometrického vyšetření mi praktická lékař předepsala žvýkací tablety Caltrate D3 (vápník a cholekalciferol).Má smysl toto na řídnutí kostí brát?Děkuji za odpověď.
    P. S. Jinak souhlas s panem Černotou- všechny parfémy mi také vlastně smrdí

    • Martina napsal:

      Souhlasím s Gábi. Pan Černota rozhodně není jediný v ČR, natož ve střední Evropě, který nabízí čistě přírodní produkty a drogerii. Tento způsob sebeprezentace je mi nepříjemný. Díky za rozhovor.

    • petr Hába napsal:

      no ono s kalcifikací žádoucí i nežádoucí je to mnohem složitější,není to jen o vápníku ale o spoustě dalších faktorů,třeba o boru který určuje zda se vápník uloží na správných místech nebo třeba klasicky mechanické zatěžovaní kostry viz dlouhodobé pobyty kosmonautů a stav kostry po návratu,nejzajimavější jsou ddocela nedávné objevy o vlivu serotoninu v trávení na kalcifikaci které vysvětlují proč se tisíce let používal čínský červený bez na „zpevnění a hojení kostí“ prostě proto, že enzymaticky blokuje nadprodukci této látky, která mimochodem dělá spoustu dalších problémů od astmatu až po podporu růstu nádorů…..

    • Svatava napsal:

      Ty žvýkací tablety naprosto nelze doporučit (nevhodná – nedostatečná kombinace + chemický koktejl). Ani pouze čistší kombinaci vápníku a D3 (pokud nejíte dost fermentovaných potravin). Vápník se do kostí pouhým D3 nedostane. Jak je psáno níže – nutný je bór (takže jezte aspoň porci bio nebo divokých plodů/listí apod.) a k tomu vitamin K2 (z fermentovaných potravin nebo doplněk K2D3 bez aditiv – mně pomohl dle subjektivních pocitů vyčistit cévy), ale řídnutí kostí je také záležitost hormonální (takže doplňte fytoestrogeny), může ho podporovat překyselení – stresem, výživou – a také nedostatek fyzické zátěže. Podle mé domácí analytické váhy řídnou kosti i mně, ačkoli K2D3 užívám několik let, jím převážně bio i divoké byliny i fytoestrogeny (lněnou mouku, luštěniny, bio sojový jogurt, jahody, výjimečně jetel aj.)… S těmi parfémy to mám stejně. Navíc jsem si je proklepla i prostudováním odborné literatury online, takže jsem podloženě jejich odpůrcem, co lituje, že nejsou zakázané (politici si na to netroufnou)…
      Přeji vše dobré.

  4. Eva napsal:

    Z rozhovoru s panem Černotou jsem se opět dozvěděla spoustu důležitých a zajímavých informací a jsem za ně moc vděčná. Super rozhovor. Děkuji moc.

  5. Honza napsal:

    Správně řečeno vizionář opět zajímavé vzhledy – přeji mu ať mu to vydrží – někdy je to boj s větrnými mlýny . Děkuji děkuji děkuji

  6. Eva Rosenbergová napsal:

    Každý rozhovor s panem Černotou mě obohatí o nové informace . Jsem členkou Bewit rodiny a používáme spoustu skvělých produktů , které nám zpříjemňují život a vylepšují naše zdraví . Jsem ráda , že Bewit vstoupil do našich životů a moc mě těší , že je v České republice firma s vysoce kvalitními výrobky . Děkuji 😊🥰🌹🌹🌹🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  7. Babeta napsal:

    Ďakujem za veľmi obohacujúci rozhovor. Každý rozhovor s pánom Černotom je vždy veľmi zaujimavý a prínosný.

  8. Jana napsal:

    Děkuji za velmi zajímavý rozhovor s panem Černotou. Také nesnáším parfémy (obzvlášť když se jejich „vůně“ line v dopravním prostředku a není úniku).

  9. Hana napsal:

    Pan Jiří dělá obdivuhodnou práci. je vidět, že do toho dává opravdu hodně a žije tím, je to jeho svět. Děkuji za spoustu velmi užitečných a přínosných informací. Hned příští týden se dám do „studia“ webových stránek firmy Bewit. Patřím mezi milovníky esenciálních olejů. To, co tu zaznělo, mě oslovilo a zajímá mě víc.
    Děkuji a přeji hezké, naplněné a úspěšné dny.

  10. Věra napsal:

    děkuji, krásné ❤️

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chceš mít možnost vidět rozhovor i později?


 

Všechna kongresová videa společně s hodnotnými bonusy od našich hostů

najdeš v kongresovém balíčku.